Kolejny rekord Fame MMA. Tego wyniku mogą pozazdrościć wszyscy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Fame MMA / Pierwsza walka Pawła Jóźwiaka z Michałem Baronem
Instagram / Fame MMA / Pierwsza walka Pawła Jóźwiaka z Michałem Baronem
zdjęcie autora artykułu

Niesamowitym wyczynem może pochwalić się Fame MMA. Ta największa w Polsce organizacja freakowa wyprzedała całą halę w Szczecinie w zaskakująco krótkim czasie, na który inne wydarzenia mogą jedynie patrzeć z zazdrością. Mamy komentarz federacji.

Stwierdzenie, że wydarzenia freakowe cieszą się w Polsce dużą popularnością, brzmi jak niedoprecyzowanie. Fame MMA ciągle ustanawia nowe rekordy. Imponująca liczba sprzedanych PPV, wysokie gaże i zaangażowanie fanów w mediach społecznościowych tylko to potwierdzają. Teraz jednak udało się osiągnąć kolejny imponujący wynik.

Chodzi dokładnie o tempo, w jakim wyprzedano wszystkie miejsca na gali. Wydarzenie pod nazwą Fame Friday Arena 2 odbędzie się w Szczecinie, w miejscowej Netto Arenie. Jest to obiekt średniej wielkości, który mieści 5,5 tys. osób. Okazuje się, że federacji udało się sprzedać wszystkie bilety w ciągu zaledwie 22 godzin i 56 minut.

- To najszybszy sold out w historii Fame - mówił Michał Jurczyga w rozmowie z WP SportoweFakty. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego imponującego wyniku. Tak olbrzymie zainteresowanie galą najlepiej dowodzi, że nowy format gal - Fame Friday Arena - jest strzałem w dziesiątkę. Bardzo dziękujemy fanom za taki odzew - dodał rzecznik prasowy Fame MMA.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Przeszli od słów do czynów. Ochrona musiała reagować

Gala Fame Friday Arena 2 to druga odsłona nowego formatu piątkowych imprez organizowanych przez Fame MMA. Założeniem jest odwiedzanie miast, w których federacja wcześniej nie gościła, oraz korzystanie z nieco mniejszych hal. W przeszłości Fame MMA organizowało gale głównie na największych polskich arenach, takich jak te w Łodzi, Gliwicach czy Krakowie.

Na karcie walk w Szczecinie znajdują się aż 11 pojedynków. W głównym wydarzeniu wystąpią Paweł Jóźwiak i Michał "Boxdel" Baron. Poza nimi, fani będą mogli zobaczyć takie gwiazdy, jak Josef Bratan, Kacper Błoński i czy Robert Pasut. Może również zainteresować debiut wybitnego polskiego lekkoatlety, Piotra Liska, w MMA.

Zobacz także: Fabijański przemówił po kompromitacji Zobacz także: Sensacyjne informacje ws. Adamka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty