Przerażający widok. Dawid Malczyński pokazał jak wygląda po walce

Dawid Malczyński to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w historii Fame MMA. W sobotę wziął udział w jubileuszowym turnieju K-1 o puli nagród 2 mln złotych. Jednak odpadł na etapie półfinału. W niedzielę pokazał jak wygląda po tym występie.


Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

Artur Babicz
Artur Babicz
Dawid Malczyński pokazał jak wygląda po walce Twitter / Dawid Malczyński pokazał jak wygląda po walce
Organizatorzy FAME 20 z okazji jubileuszowej gali zdecydowali się zorganizować turniej K-1, w którym wzięli udział najbardziej zasłużeni zawodnicy tej federacji w kategorii do 80 kilogramów. Wydarzenie było zorganizowane z rozmachem, ponieważ w puli nagród było 2 mln złotych. Jednym z zawodników był były posiadacz pasa mistrzowskiego Fame MMA - Dawid Malczyński.

Malczyński należał do grona faworytów turnieju. Jednakże pożegnał się z nim już na etapie półfinału, w którym uległ największej sensacji tego dnia - Josefowi Bratanowi. Natomiast w ćwierćfinale po emocjonującym pojedynku pokonał Filipa "Filipka" Marcinka. Te dwie walki bardzo mocno odbiły się na jego ciele.

Inflencer oraz właściciel restauracji z kebabem, w niedzielę pokazał w mediach społecznościowych jak wyglądają jego ręce oraz noga. To zdjęcia dla ludzi o mocnych nerwach i teraz można zrozumieć, dlaczego w walce półfinałowej nie był już tak aktywny jak wcześniej.

"Jakby ktoś pytał dlaczego nie zadawałem ciosów w walce z Josefem, to wielkie dzięki dla twardej głowy Filipka" - tak podpisał zdjęcie swoich dłoni Malczyński.

"4-5 kopnięć i moja noga wygląda w ten sposób. To kolejny powód, dla którego przestaje walczyć. Mam najgorsze ciało do bicia się" - tak natomiast opisał fotografię swojej nogi.

W nawiązaniu do tych wydarzeń, warto przypomnieć, że po półfinałowej porażce Dawid Malczyński zakończył swoją karierę we freak fightach. Dwudziestoośmioletni zawodnik postanowił skupić się na prowadzeniu własnego biznesu oraz rozwijaniu swojej obecności w mediach społecznościowych. Jego decyzja o zakończeniu kariery sportowej została ogłoszona po zakończeniu udziału w turnieju.

Natomiast warto zaznaczyć, że cały turniej K-1 podczas gali FAME 20 został zwyciężony przez Maksymiliana Wiewiórkę. Więcej informacji na temat samego turnieju oraz finałowej walki można znaleźć TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO: Tak trenuje Mateusz Gamrot. Nie oszczędził nawet dziennikarza

Zobacz także: Kosecki ośmieszył się w klatce. Tak wygląda teraz jego twarz
Zobacz także: Śmieje się wszystkim w twarz. Kuriozalny finał wielkiej afery

Czy Dawid Malczyński jeszcze wróci do freak fightów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×