Sporty walki. Otwarcie gymu GROMDA FIGHT CLUB. Nowe miejsce na pięściarskiej mapie Polski

Gym GROMDA FIGHT CLUB to nowe miejsce na bokserskiej mapie Polski. - Otwarcie bram gymu odbędzie się w sobotę, 13 lutego, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego - mówi Mariusz Grabowski, pomysłodawca i właściciel centrum treningowego.

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Gromda Gym Materiały prasowe / Gromda Gym
- Ponad 250 metrów kwadratowych, profesjonalny ring, siłownia, przyrządy do treningów, szatnie, czyli wszystko co potrzeba do codziennej pracy szkoleniowej. To swego rodzaju niespodzianka i prezent dla wszystkich zawodników związanych z projektami GROMDA i Tymex oraz MB Promotions. Idealne miejsce na treningi i sparingi przed kolejnymi galami w boksie na gołe pięści i boksie zawodowym - powiedział Mariusz Grabowski.

Otwarcie pierwszego gymu GROMDA FIGHT CLUB odbędzie się 13 lutego w Pionkach na Mazowszu, zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i wytycznymi rządowymi. W nowo otwartym gymie oprócz pięściarzy związanych z federacją GROMDA do powrotu na ring będzie przygotowywać się m.in. była Mistrzyni Świata federacji WBO Ewa Brodnicka (19-1, 2 KO) pod okiem amerykańskiego trenera Gusa Currena.

- Przyjazd na treningi, oprócz Ewy Brodnickiej, zapowiedzieli już także m.in. Damian Wrzesiński, czyli najlepszy zawodowy pięściarz w wadze lekkiej oraz utytułowany Stanisław Gibadło. Wszyscy wymienieni wystąpią 13 marca na gali Tymex Boxing Night 16 w Dzierżoniowie. Telewidzowie na antenie TVP Sport zobaczą także walki z udziałem m.in. Michała Leśniaka, Łukasza Maćca i Kamila Kuździenia. Oczywiście dla nich drzwi są również otwarte i mogą w gymie GROMDA przeprowadzić przynajmniej część swych przygotowań - mówi Grabowski.

Zawodnicy Tymex Boxing Promotion wystąpią 13 marca w Dzierżoniowie oraz 19 marca na MB Boxing Night: Spring Punch, gali organizowanej wspólnie przez Mateusza Borka. Walki stoczą m.in. Łukasz Wierzbicki, Kamil Bodzioch i Kacper Salabura.

Zobacz także: UFC Vegas 18. Wołkow cięższy od Overeema przed hitem wagi ciężkiej

Zobacz także: Sparował z "niewiarygodnym Hulkiem". Zdjęcie Jana Błachowicza hitem internetu

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Przejmujące słowa Joanny Jędrzejczyk. "Było mi wstyd jak wyglądałam"


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×