GOAT wraca do gry. Łukasz Parobiec zawalczy na gali GROMDA 5

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Łukasz Parobiec zawalczy na gali GROMDA 5
Materiały prasowe / / Łukasz Parobiec zawalczy na gali GROMDA 5
zdjęcie autora artykułu

Po piekielnej ringowej wojnie na gali GROMDA 4, gdzie zmierzył się z ogromnym i równie walecznym KRUSZYNĄ, do ringu powróci Łukasz Parobiec. Doświadczy zawodnik MMA odnalazł się w walkach na gołe pięści.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=61632]

Łukasz "GOAT" Parobiec[/tag] to GROMDZIARZ z krwi i kości. Twardy zawodnik, która zawsze daje dobre i widowiskowe starcia. Znokautował ALIEGO. Dał twarde starcia z MAXIMUSEM i KRUSZYNĄ. Jak będzie na gali GROMDA 5 i z kim pójdzie w fighterski dance dowiemy się już wkrótce. Jedno jest pewne - krwawy piątek, żadna sobota.

Parobiec w walkach na gołe pięści korzysta z doświadczenia, jakie zdobył w MMA i kickboxingu. 40-latek ma za sobą pojedynki dla KSW, BRAVE CF, BAMMA czy ACB.

Organizacja GROMDA, którą prowadzi Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek zyskała ogromną popularność w ciągu ostatniego roku i zdominowała nasz rynek, jeżeli chodzi o pojedynki bez rękawic. Na tę chwilę GROMDA jest największą organizacją w Polsce zrzeszającą zawodników, których cechuje chęć walki na gołe pięści.

ZOBACZ WIDEO: Są bonusy po gali KSW 59. Takiej sytuacji jeszcze nie było!

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia? Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł.

Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym w internecie. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów.

Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Kiedy możemy spodziewać się gali GROMDA 5? Dowiemy się już wkrótce.

Zobacz także:

Wielkie MMA w TVP Sport. Stacja nabyła prawa do gal dużej organizacji Mistrz szykuje się do walki. Duże wzmocnienie w EFM SHOW

Źródło artykułu:
Komentarze (0)