KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

GROMDA w Stanach Zjednoczonych?! Trwają poważne rozmowy

Gale walk na gołe pięści organizacji GROMDA szybko zyskały w Polsce dużą popularność. Projekt został dostrzeżony także za granicą. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pierwsze zagraniczne wydarzenie odbędzie się w USA.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tomasz Gromadzki kontra Daniel Więcławski na GROMDA 4 Materiały prasowe / GROMDA / Tomasz Gromadzki kontra Daniel Więcławski na GROMDA 4

- Cały czas propozycję spływają. Mamy dużo ofert. Powiem szczerze, że dobijają się dwie telewizje amerykańskie. Mamy inwestorów amerykańskich, którzy bardzo dążą do tego, żeby GROMDĘ zrobić w Stanach Zjednoczonych - powiedział Mariusz Grabowski

- 1 czerwca wrócą kibice w Stanach Zjednoczonych. Myślę, że taki termin powakacyjny byłby na pewno dobry - dodał współwłaściciel GROMDY.

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia? Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł.

ZOBACZ WIDEO: KnockOut Boxing Night 15: Szpilka i Różański stanęli twarzą w twarz!

Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w czterech rundach po dwie minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Najbliższa gala GROMDA, za którą stoją Mateusz Borek oraz Mariusz Grabowski, odbędzie się 7 maja. "Krwawy piątek", bo tak tytułują te wydarzenie organizatorzy, zapewnia krwawe walki na gołe pięści, brutalne nokauty, niebezpieczne kobiety i ostrą jazdę do końca.

Podczas najbliższego wydarzenia widzowie będą mieli okazję zobaczyć turniej oraz walki specjalne. Transmisja na żywo w PPV na http://gromda.tv/.

Czytaj więcej:
"Koszmar" postraszył powracającego mistrza. Meksykańska wojna dla Ruiza Jr
Dyskusje nad werdyktem będą trwały. Ringowa wojna na korzyść Josepha Parkera

Czy oglądasz gale organizacji GROMDA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×