GROMDA w Stanach Zjednoczonych?! Trwają poważne rozmowy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / GROMDA / Tomasz Gromadzki kontra Daniel Więcławski na GROMDA 4
Materiały prasowe / GROMDA / Tomasz Gromadzki kontra Daniel Więcławski na GROMDA 4
zdjęcie autora artykułu

Gale walk na gołe pięści organizacji GROMDA szybko zyskały w Polsce dużą popularność. Projekt został dostrzeżony także za granicą. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pierwsze zagraniczne wydarzenie odbędzie się w USA.

W tym artykule dowiesz się o:

- Cały czas propozycję spływają. Mamy dużo ofert. Powiem szczerze, że dobijają się dwie telewizje amerykańskie. Mamy inwestorów amerykańskich, którzy bardzo dążą do tego, żeby GROMDĘ zrobić w Stanach Zjednoczonych - powiedział Mariusz Grabowski.

- 1 czerwca wrócą kibice w Stanach Zjednoczonych. Myślę, że taki termin powakacyjny byłby na pewno dobry - dodał współwłaściciel GROMDY.

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia? Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł.

ZOBACZ WIDEO: KnockOut Boxing Night 15: Szpilka i Różański stanęli twarzą w twarz!

Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w czterech rundach po dwie minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Najbliższa gala GROMDA, za którą stoją Mateusz Borek oraz Mariusz Grabowski, odbędzie się 7 maja. "Krwawy piątek", bo tak tytułują te wydarzenie organizatorzy, zapewnia krwawe walki na gołe pięści, brutalne nokauty, niebezpieczne kobiety i ostrą jazdę do końca.

Podczas najbliższego wydarzenia widzowie będą mieli okazję zobaczyć turniej oraz walki specjalne. Transmisja na żywo w PPV na http://gromda.tv/.

Czytaj więcej: "Koszmar" postraszył powracającego mistrza. Meksykańska wojna dla Ruiza Jr Dyskusje nad werdyktem będą trwały. Ringowa wojna na korzyść Josepha Parkera

Źródło artykułu:
Czy oglądasz gale organizacji GROMDA?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)