KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

"Modlimy się". Polski gwiazdor trafił do szpitala

Fatalne sceny miały miejsce podczas gali TOTALbet Punchdown 5. Jedna z największych gwiazd wylądowała we wrocławskim szpitalu. - Ciężko to przeżywamy, bo to jeden z naszych ulubieńców - mówi nam szef organizacji Jakub Henke.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Artur Walczak Instagram / Na zdjęciu: Artur Walczak
Takich scen jeszcze nie było. W półfinałowym pojedynku Artur Walczak mierzył się z Dawidem Zalewskim. Po jednym z ciosów tego drugiego, popularny "Waluś" padł i sytuacja zrobiła się poważna.

Zawodnikowi natychmiast udzielono pomocy, ale to nie wystarczyło i został przetransportowany do szpitala.

Jak wygląda obecnie jego stan zdrowia? - Nie mamy żadnych konkretnych informacji i czekamy na wieści. Nie jesteśmy nikim z rodziny, także ciężko nam się czegoś dowiedzieć, dlatego za chwilę ruszamy do szpitala - przyznaje Jakub Henke.

Dla szefa organizacji to również trudny moment. - Proszę o trochę czasu, bo ciężko to przeżywamy. To jeden z naszych ulubieńców. Prywatnie znamy się ładnych 8-10 lat - dodaje.

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że Walczak musiał długo czekać na karetkę i transport do szpitala. "Czekam na oficjalne oświadczenie w sprawie mojego bliskiego przyjaciela Artura Walusia, dlaczego nieprzytomny 30 minut czekał za karetką!!!" - napisał Piotr Witczak, znany jako "Bonus BGC".

Henke odparł jednak zarzuty. - To totalna bzdura - mówi wprost. Przyznaje, że impreza była odpowiednio zabezpieczona, a "Waluś" od początku był pod doskonałą kontrolą medyków.

- Byłem akurat przy tym, jak chłopacy go zabezpieczali. Został zniesiony na zaplecze i normalnie się obudził. Rozmawiali z nim, a potem zaczął słabnąć. Wtedy od razu wezwali karetkę i tak naprawdę nie wiemy nic więcej - opisuje sytuację.

- Czekamy na kontakt z kimś bliskim, z jego narzeczoną. Modlimy się o zdrowie - mówi. Henke przyznał też, że gdy tylko uda się zebrać oficjalne i konkretne wiadomości, organizacja wyda oświadczenie.

Zobacz także:
"Bombardier": Jestem u siebie większą gwiazdą niż "Pudzian" w Polsce
Norman Parke się wygadał! Wiemy, ile Fame MMA zapłaciło KSW

Wielka gala FEN 37 we Wrocławiu. Oglądaj walki w usłudze WP Pilot

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×