Rzucił jej wyzwanie. Świątek wypaliła: "Zrobić to z zamkniętymi oczami?"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Pierre Gasly i Iga Świątek
Twitter / Na zdjęciu: Pierre Gasly i Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

Iga Świątek lubi wyzwania, więc chętnie zmierzyła się z tym, które rzucił jej kierowca F1. Polska tenisistka nie tylko bez problemu dała radę, ale także zawiesiła poprzeczkę jeszcze wyżej.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierre Gasly jeszcze przed rozpoczęciem turnieju WTA 1000 w Miami nagrał film, który był skierowany do Igi Świątek. Kierowca F1 życzył Polce powodzenia w walce o obronę trofeum, a przy okazji rzucił jej nietypowe wyzwanie.

Zawodnik Alpine F1 Team sam zaprezentował, o co chodzi. Jedna osoba trzymała w rękach piłeczki tenisowe, a druga miała je złapać, zanim spadną na ziemię. Gasly zrobił to bez większych problemów, a jak poszło Świątek?

"Cześć Pierre, dziękuję za to wyzwanie. W tym roku nie wygram turnieju w Miami, ale jestem pewna, że poradzę sobie z tym ćwiczeniem, bo zawsze je robię przed treningiem lub meczem. Pytanie brzmi, czy chcesz, abym wykonała je z zamkniętymi oczami lub nie. Mam nadzieję, że to zobaczysz, choć pewnie jesteś zajęty" - mówi tenisistka.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: 42-letnia gwiazda myśli o powrocie. Tak się przygotowuje

Iga oczywiście bez problemu poradziła sobie z wyzwaniem. Następnie postanowiła je utrudnić i zaprosiła do zabawy kierowcę F1.

"Pierre, to wyzwanie dla ciebie. Musisz skrzyżować ręce z piłkami tenisowymi" - wytłumaczyła Świątek.

Gasly rzucił wyzwanie przed turniejem WTA 1000 w Miami, więc jeszcze nie wiedział, że Świątek wycofa się z zawodów. Polka musiała odpuścić start z powodu problemów zdrowotnych.

Świątek zapytana o Federera. "Nie miałam okazji" >> Sabalenka odgraża się Świątek. Taki ma plan >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty