Nowe wyzwania przed Paulą Kanią-Choduń

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Lotos PZT Polish Tour / Na zdjęciu: Paula Kania-Choduń
Materiały prasowe / Lotos PZT Polish Tour / Na zdjęciu: Paula Kania-Choduń
zdjęcie autora artykułu

Tenis wciąż jest jej bliski. Paula Kania-Choduń, która w grudniu zeszłego roku zakończyła sportową karierę, na czas French Open spróbuje swoich sił jako komentatorka.

W tym artykule dowiesz się o:

W grudniu zeszłego roku Paula Kania-Choduń ogłosiła zakończenie sportowej kariery i poinformowała w wywiadzie dla WP SportoweFakty, że wraz z mężem zamierza skupić się na branży weselnej (---> WIĘCEJ TUTAJ).

- Rozstaję się z tenisem, ale nie tak, że wyrzucam wszystkie rakiety do kosza, na co kiedyś ogólnie miałam chęć, naprawdę dużą, żeby to zrobić - wyjawiła w rozmowie z naszym portalem.

Tenis wciąż jest jej bliski, o czym świadczy nawiązanie współpracy z Eurosportem. Paula Kania-Choduń będzie służyła swoim komentarzem podczas spotkań Rolanda Garrosa.

- Chciałabym was gorąco zaprosić do oglądania meczów turnieju Rolanda Garrosa do kanału Eurosport, gdzie spróbuję swoich sił jako komentatorka. Na wszystkie inne mecze zapraszam do Eurosport Player - powiedziała Paula Kania-Choduń.

Turniej w Paryżu rozpocznie się 28 maja i potrwa do 11 czerwca.

Czytaj także: Szokująca porażka faworytki i dreszczowiec. Znamy finalistki w Rabacie Klęska obrońcy tytułu w Lyonie. Pierwszy finał 18-letniego Francuza\

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty