Wymowny wpis Sabalenki przed finałem Igi Świątek
Aryna Sabalenka nie zdołała zrealizować swojego planu na French Open i musiała pogodzić się z tym, że nie zagra w wielkim finale. Przed meczem Iga Świątek - Karolina Muchova białoruska tenisistka opublikowała bardzo wymowny wpis.
Po porażce zamieściła wpis na Twitterze. Dała w nim do zrozumienia, że jest rozczarowana swoim rezultatem.
"Nie osiągnęłam takiego wyniku, jakiego bym sobie życzyła, ale gra Karoliny Muchovej była niesamowita" - napisała Białorusinka.
ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękna partnerka Arkadiusza Milika zakończyła pewien etapNastępnie zwróciła się do czeskiej zawodniczki. "Gratulacje z okazji wygranej i wszystkiego dobrego w finale" - dodała Sabalenka. Właśnie za sprawą tych słów można uważać, że w wielkim finale "dwójka" światowego rankingu nie będzie kibicować Idze Świątek, ale jej rywalce.
Wsparcie od Sabalenki dla Muchovej to w zasadzie nic dziwnego. Białoruska tenisistka przecież nieustannie próbuje zrzucić Świątek z pozycji liderki rankingu WTA.
We wspomnianym wpisie białoruska zawodniczka zaliczyła spore potknięcie. Oznaczyła bowiem profil, który nie jest aktywny od ponad dekady. Internauci natychmiast zwrócili na to uwagę i spostrzegli, że najprawdopodobniej Białorusinka nie wskazała właściwej Karoliny Muchovej.
Czytaj także:
- Iga Świątek główną aktorką na korcie centralnym. Zobacz plan 14. dnia Roland Garros
- Bolesne półfinały Alexandra Zvereva. "Jestem bardzo rozczarowany"
Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)