TVP przerwała transmisję z meczu Świątek. Ważniejsze "Wiadomości"

Fani oglądający w TVP 1 transmisję z półfinałowego starcia Igi Świątek w turnieju BNP Paribas Warsaw Open 2023 nie mieli wesołej miny, ponieważ relację przerwano z powodu "Wiadomości".

Krzysztof Kaczmarczyk
Iga Świątek PAP / Piotr Nowak / Iga Świątek
Sobota podczas turnieju w Warszawie była niezwykle pracowita dla Igi Świątek. Liderka światowego rankingu WTA najpierw w ćwierćfinale ograła Czeszkę Lindę Noskovą, a przed godziną 19:00 rozpoczęła walkę o finał.

Relacja z meczu Świątek - Noskova tutaj -->> Koncert Igi Świątek w Warszawie! Czeszka nie miała szans

W półfinale turnieju BNP Paribas Warsaw Open rywalką naszej zawodniczki jest Yanina Wickmayer.

Fani, którzy zdecydowali się oglądać transmisję meczu na TVP 1, z pewnością nie byli są zadowoleni. Powód? Przed godz. 19:30 została ona przerwana. O tej godzinie rozpoczęły się bowiem "Wiadomości".

W tym momencie transmisja była dostępna jedynie w TVP Sport. Dobrą informacją jest to, że Polka wygrała pewnie pierwszego seta 6:1. Relację "na żywo" można śledzić na WP SportoweFakty. Dostępna jest -->> TUTAJ.

Warto dodać, że w wielkim finale warszawskiego turnieju czeka już Niemka Laura Siegemund, która pokonała rodaczkę Tatjanę Marię 5:7, 6:3, 6:4.

Czy Iga Świątek wygra turniej BNP Paribas Warsaw Open 2023?