Niecodzienny trening byłej liderki rankingu. "Nie próbujcie tego w domu"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Robert Prange / Na zdjęciu: Karolina Woźniacka
Getty Images / Robert Prange / Na zdjęciu: Karolina Woźniacka
zdjęcie autora artykułu

Karolina Woźniacka na początku sierpnia oficjalnie wznowiła swoją karierę. Postanowiła wrócić także do wspólnych treningów z Michałem Przysiężnym. Jeden z nich zaprezentowała w mediach społecznościowych, który był mocno niecodzienny.

W tym artykule dowiesz się o:

Od dłuższego czasu Karolina Woźniacka zapowiadała wznowienie kariery tenisowej. Wcześniej występowała w turnieju legend aż w końcu oficjalnie wróciła do rywalizacji z aktywnymi zawodniczkami, rozgrywając pierwszy mecz 8 sierpnia 2023 roku.

Zaskoczony tą decyzją był Michał Przysiężny, były sparingpartner Woźniackiej. - Byłem zdziwiony, gdy informacja o tym pojawiła się w mediach. To na pewno mnie zaskoczyło - karierę zawiesiła blisko cztery lata temu, później urodziła dwójkę dzieci. Nie spodziewałem się tego, że będzie chciała jeszcze spróbować - powiedział w rozmowie z TVP Sport.

Teraz okazuje się, że duet ten ponownie ze sobą współpracuje. Duńska tenisistka polskiego pochodzenia opublikowała nagranie na swoim oficjalnym koncie na Instagramie z treningu, który odbyła właśnie z Przysiężnym.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Jak się okazało, obecna na korcie była jeszcze trzecia osoba, a mianowicie jej córka Olivia. Biorąc pod uwagę miejsce, w którym siedziała, można było obawiać się, że jest narażona na trafienie od Woźniackiej lub Przysiężny. Tenisistka do nagrania dołączyła kilka słów, którymi uspokoiła w tym temacie.

"Ciężko pracować czy prawie nie pracować? (Nie martwcie się Olivia była bezpieczna, ale nie próbujcie tego w domu)" - napisała 33-latka.

"Największa w życiu presja na woleju" - stwierdził Przysiężny w komentarzu do wideo swojej sparingpartnerki.

W tle można było usłyszeć także Piotra Woźniackiego, ojca i trenera tenisistki. Była liderka światowego rankingu WTA mogła liczyć na jego podpowiedzi.

Przeczytaj także: Iga Świątek kolejny tydzień na tronie. Cieszą się również inne Polki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)