O oszczędzaniu się nie było mowy. Hurkacz pokazał, jak szykuje się do sezonu

Dobiegł końca obóz przygotowawczy Huberta Hurkacza w Zakopanem. 26-latek w mediach społecznościowych pokazał, jak wyglądały jego treningi. Towarzyszyli mu inni polscy tenisiści.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Hubert Hurkacz Getty Images / Nicolo Campo / Hubert Hurkacz/X / Hubert Hurkacz
Za Hubertem Hurkaczem wyczerpujący rok. W 2023 wygrał dwa turnieje - ATP Masters 1000 w Szanghaju oraz ATP 250 w Marsylii. M.in. to spowodowało, że Polak zajmuje rekordowe dla siebie 9. miejsce w rankingu ATP.

26-latek nie zamierza jednak spoczywać na laurach i myśli o poprawie swoich wyników. Z tego powodu wylewa siódme poty w okresie przygotowawczym. W ostatnim czasie Hurkacz przebywał na obozie w polskich górach, a dokładnie w Zakopanem, gdzie szlifował swoją formę.

Polski tenisista wrzucił na Instagrama wideo, na którym widać, że oszczędzania się nie było (wspomniany film znajdziesz na końcu artykułu). Za nim wyczerpujące przygotowania, które powinny zaprocentować w trakcie sezonu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zrobił to na siedząco. Po prostu magia

Warto także dodać, że w Zakopanem Hurkaczowi towarzyszyli inni polscy tenisiści. Z zamieszczonego wideo można wywnioskować, że razem z 26-latkiem przygotowywali się Oskar Michałek, Mateusz Terczyński oraz Oskar Pieczkowski. Obóz dobiegł już końca, a trwał on nieco ponad tydzień.

Sezon 2024 w tenisie zainaugurują zmagania w United Cup w Perth i Sydney, które rozpoczną się jeszcze w bieżącym roku.

Zobacz także:
Słynna Niemka wybrała Sabalenkę, a nie Świątek
Legenda przekazała smutną informację

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×