"Co to było?". Niemiec wykonał wymowny gest podczas meczu z Polakiem

Ogromnych emocji dostarczył pojedynek Huberta Hurkacza z Alexandrem Zverevem w finale United Cup. Niemiec zdołał odwrócić losy rywalizacji, a po wygranym secie zwrócił się w kierunku publiczności. Wszystko zarejestrowały kamery.

Mateusz Kozanecki
Alexander Zverev Twitter / United Cup / Na zdjęciu: Alexander Zverev
Polska spotkała się z Niemcami w finale turnieju United Cup. Kapitalnie spotkanie rozpoczęła Iga Świątek, która zdeklasowała Andżelikę Kerber.

Później na korcie pojawił się Hubert Hurkacz. Jego rywalem był natomiast Alexander Zverev. Wrocławianin wygrał po tie-breaku pierwszego seta.

W drugim lepszy okazał się reprezentant Niemiec. Zaraz po wykorzystaniu piłki setowej zwrócił się w kierunku wiwatującej publiczności.

Wykonał wymowny gest - przyłożył palec do ucha i zachęcał kibiców do jeszcze głośniejszego dopingu.

"Co to było?" - dopytywali się prowadzący profil United Cup na portalu X (zobacz nagranie poniżej).

Zwycięstwo w secie dodało Zverevowi skrzydeł. W trzeciej partii zwyciężył 6:4, dzięki czemu Niemcy wyrównali stan rywalizacji. O wszystkim miał zadecydować mikst.