To trzeba zobaczyć. Tak Polak zareagował na triumf w Australian Open [WIDEO]

Jan Zieliński, w parze z Su-Wei Hsieh, wygrali grę mieszaną w Australian Open 2024. Kamery uchwyciły ich reakcje na triumf w turnieju po wygraniu ostatniej piłki.

Szymon Łożyński
Radość z triumfu Jana Zielińskiego Twitter / Australian Open / Radość z triumfu Jana Zielińskiego

Zagrali ze sobą pierwszy raz i od razu osiągnęli ogromny sukces.

Początek finałowego meczu nie ułożył się jednak po myśli Su-Wei Hsieh i Jana Zielińskiego. W pierwszym secie, to przeciwnicy Desirae Krawczyk i Neal Skupski okazali się lepsi, wygrywając tie-breaka do 5.

Hsieh i Zieliński nie załamali się jednak i wrócili do gry w drugim secie. Przy stanie 4:4 przełamali rywali, a po chwili własnym serwisem doprowadzili do super tie-breaka. W nim pierwszego meczbola miał mikst Krawczyk-Skupski.

Polsko-tajwański duet się jednak obronił, a po chwili Hsieh oraz Zieliński sami wykorzystali pierwszą okazję do skończenia meczu.

Po wygraniu mistrzowskiego punktu Zieliński złapał się za głowę i serdecznie wyściskał z partnerką z miksta. Ich reakcje na wygranie Australian Open uchwyciły kamery, a nagranie zamieszczono na oficjalnym profilu turnieju na platformie "X".