Twierdzi, że to "prawdziwa miłość". Znalazł znacznie młodszą i się oświadczył

Boris Becker układa sobie życie na nowo. Po rozwodzie planuje kolejny ślub. Okazuje się, że właśnie oświadczył się swojej partnerce. Znacznie młodszej od siebie.

DB
Boris Becker i Lilian Monteiro Getty Images / Pascal Le Segretain / Staff / Na zdjęciu: Boris Becker i Lilian Monteiro
W Niemczech zapanowało poruszenie po tym, jak wyszła na jaw informacja o zaręczynach Borisa Beckera i Lilian Monteiro. Powodów jest co najmniej kilka.

Po pierwsze słynny niemiecki tenisista już dwukrotnie był żonaty. Co więcej - z drugą żoną rozwiódł się dosłownie chwilę temu. Pozostawanie w związku małżeńskim nie przeszkadzało mu jednak w nawiązaniu nowej relacji z młodszą partnerką.

I to sporo młodszą (i to drugi powód poruszenia), bo różnica wieku między Beckerem a Monteiro wynosi aż 23 lata. Legendarny tenisista uważa jednak, że w końcu odnalazł prawdziwą miłość i jest przekonany, że Lilian będzie jego trzecią, a zarazem ostatnią żoną.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Wreszcie po trzecie: Becker i Monteiro są razem od 2020 roku, co oznacza, że ich związek przetrwał jego pobyt w więzieniu. W kwietniu 2022 roku rozpoczął ośmiomiesięczną odsiadkę w związku z oszustwami finansowymi. Można rzecz, że "tylko" ośmiomiesięczną, bo pierwotny wyrok wynosił 2,5 roku pozbawienia wolności.

"Piękna Lilian wyjdzie za mąż za Beckera jeszcze pod koniec tego roku" - donosi niemiecki magazyn "Bunte". Zaręczyny miały być tajemnicą, ale - jak widać - nie udało się zachować tego w sekrecie.

- Tylko dzięki niej przeżyłem więzienie! Lilian jest miłością mojego życia i dlatego chcę być przy niej na zawsze - powiedział Becker "Bunte".

Zobacz też:
Odwagi jej nie brakuje. Nie każdy wie, czym zajmuje się żona Stocha
Dokonała coming outu. Zwróciła się do Donalda Tuska

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×