Z naturą nikt nie wygrał. Nawet gwiazdy tenisa

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Cristobal Herrera-Ulashkevich / Na zdjęciu: Hard Rock Stadium w Miami
PAP/EPA / Cristobal Herrera-Ulashkevich / Na zdjęciu: Hard Rock Stadium w Miami
zdjęcie autora artykułu

Z powodu opadów deszczu nie zrealizowanego piątkowego harmonogramu w rozgrywanym na kortach twardych turnieju ATP Masters 1000 w Miami. Przerwane zostały mecze z udziałem gwiazd - Jannika Sinnera, Andy'ego Murraya i Stefanosa Tsitsipasa.

Z naturą jeszcze nikt nie wygrał. Nawet gwiazdy tenisa nie mają na to szans. W piątek od początku dnia w Miami w rozgrywaniu meczów przeszkadzały opady deszczu, przez co zaplanowane pojedynki II rundy turnieju Miami Open rozpoczęły się z ponad pięciogodzinnym opóźnieniem.

Ostatecznie plan gier nie został zrealizowany. Odbyły się jedynie dwa z zaplanowanych 16 meczów II rundy turnieju singla mężczyzn. Trzy pojedynki zostały przerwane - Jannika Sinnera z Andreą Vavassorim, Stefanosa Tsitsipasa z Denisem Shapovalovem i Andy'ego Murraya z Tomasem Martinem Etcheverrym. Z kolei 11 spotkań nie zostało nawet rozpoczętych.

Po długim oczekiwaniu organizatorzy musieli podjąć trudną, ale właściwą decyzję o odwołaniu gier. Przerwane i nierozpoczęte mecze zostały przełożone na sobotę. O ile oczywiście pogoda na to pozwoli, bo tego dnia w Miami także ma padać.

Miami Open, Miami (USA) ATP Masters 1000, kort twardy (Laykold), pula nagród 8,995 mln dolarów piątek, 22 marca

II runda gry pojedynczej: Andrea Vavassori (Włochy, Q) - Jannik Sinner (Włochy, 2) 2:3 *do dokończenia Denis Shapovalov (Kanada, PR) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 10) 2:1 *do dokończenia Andy Murray (Wielka Brytania) - Tomas Martin Etcheverry (Argentyna, 29) 3:3 *do dokończenia

Program i wyniki turnieju mężczyzn

ZOBACZ WIDEO: "Inspiracja". Tak polska gwiazda trenuje miesiąc po porodzie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty