Puchar Billie Jean King. Simona Waltert - Iga Świątek. Transmisja TV, stream online

Iga Świątek jako pierwsza z Polek wyjdzie na kort w starciu ze Szwajcarią w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego Pucharu Billie Jean King 2024. Sprawdź, gdzie oglądać jej spotkanie.

PS
Iga Świątek Getty Images / Robert Prange / Iga Świątek

Puchar Billie Jean King. Simona Waltert - Iga Świątek. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

W dniach 12-13 kwietnia, w Biel odbędzie się spotkanie tenisowe między Szwajcarią a Polską. Jest to część eliminacji do turnieju finałowego Pucharu Billie Jean King 2024. Jako pierwsza na kort wyjdzie Iga Świątek, która zmierzy się z Simoną Waltert. Nie ma wątpliwości, że to Polka jest wielką faworytką tej rywalizacji.

- Jeżeli chodzi o spotkanie ze Szwajcarią, to ze względu na Igę jesteśmy faworytem. Biorąc jednak pod uwagę miejsce i to, że gry drużynowe zawsze rządzą się swoimi prawami, to myślę, iż do samego końca będziemy czekać na rozstrzygnięcie i emocji nie zabraknie - mówi była zawodniczka, a obecnie komentatorka i ekspertka Canal+ Sport Klaudia Jans-Ignacik (WIĘCEJ).

Początek spotkania zaplanowany został na godz. 14:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport 2.

Simona Waltert - Iga Świątek w internecie. Stream online


Mecz Simona Waltert - Iga Świątek zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Simona Waltert - Iga Świątek: 12.04.2024 (), godz. 14:00. Transmisja TV: Eurosport 2. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×