Finał z udziałem Magdy Linette. Gdzie oglądać turniej WTA Rouen? O której start meczu?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Tnani Badreddine/DeFodi Images  / Na zdjęciu: Magda Linette
Getty Images / Tnani Badreddine/DeFodi Images / Na zdjęciu: Magda Linette
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę, 21 kwietnia o godzinie 15:00 rozpocznie się mecz Magda Linette - Sloane Stephens w ramach finału turnieju rangi WTA 250 we francuskim Rouen. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji i internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

WTA Rouen. Gdzie oglądać Magdę Linette? Czy będzie transmisja w TV? Jaki kanał?[/b]

W tym sezonie Magda Linette spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Po czterech porażkach z rzędu nasza tenisistka przeniosła się na rywalizację na kortach ziemnych i wygrała dwa spotkania w turnieju rangi WTA 500 w amerykańskim Charleston.

Teraz nasza tenisistka rywalizuje w imprezie rangi WTA 250 we francuskim Rouen. I ma za sobą już cztery zwycięstwa, ponieważ odprawiła Elsę Jacquemot, Nataliję Stevanović, Arantxę Rus oraz Anhelinę Kalininę. Dzięki temu dotarła do finału, w którym zmierzy się z Sloane Stephens. Będzie to ich czwarte bezpośrednie starcie. Do tej pory Polka w starciu z Amerykanką nie wygrała ani jednego seta. Jednak nie rywalizowały jeszcze na kortach ziemnych.

Spotkanie Linette ze Stephens odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia. Finałowe starcie zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisja telewizyjna z meczu turnieju rangi WTA 250 w Rouen pomiędzy Polką a Amerykanką na kanale Canal+ Sport 2.

Mecz Magda Linette - Sloane Stephens w internecie. Gdzie znaleźć stream online z finału turnieju rangi WTA 250 w Rouen?

Spotkanie z udziałem Magdy Linette dostępne będzie do obejrzenia również w internecie. Transmisję zobaczyć można na platformie streamingowej Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE z turnieju rangi WTA 250 w Rouen. Magda Linette - Sloane Stephens na WP SportoweFakty.

Początek meczu Magda Linette - Sloane Stephens: 15:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Stream online: Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Gortat odpowiada na zarzuty ws. kadry narodowej. "To jest wyssane z dwóch-trzech źródeł"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty