Zobacz, z kim Iga Świątek spotkała się na korcie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Courtney Cox i Iga Świątek
Twitter / Na zdjęciu: Courtney Cox i Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

Iga Świątek przygotowuje się do wielkoszlemowego Rolanda Garrosa. Podczas treningu zagrała ze znaną amerykańską aktorką Courtney Cox. Obie w przeszłości umawiały się na wspólną grę w debla.

W tym artykule dowiesz się o:

Za Igą Świątek fenomenalne tygodnie. Polka wygrała turnieje WTA 1000 w Madrycie i Rzymie, co jest tylko potwierdzeniem jej niesamowitej formy. Świątek umocniła się na czele światowego rankingu, którego liderką jest już ponad 100 tygodni. I to nie koniec.

Świątek teraz przygotowuje się do startu w Rolandzie Garrosie. W Paryżu walczyć będzie o swój piąty w karierze wielkoszlemowy tytuł. Wcześniej trzykrotnie wygrała Rolanda Garrosa i raz triumfowała w US Open.

Podczas treningu towarzyszyła jej Courtney Cox. To znana amerykańska aktorka, która zasłynęła rolą Moniki Geller w legendarnym serialu "Przyjaciele". Świątek jest fanką tej produkcji.

Z Cox wymieniła kilka wymian, a nagranie z tego wydarzenia można zobaczyć poniżej. Aktorka to znana entuzjastka tenisa i często wolne chwile spędza właśnie na korcie.

W przeszłości obie umawiały się już na wspólną grę w debla. "Gdybyśmy grały razem w parze deblowej, żadna z piłek by cię nie uderzyła... tak, tylko mówię" - napisała dwa lata temu Iga Świątek pod postem aktorki.

Czytaj także: Na ten turniej czeka Iga Świątek. Kiedy losowanie Rolanda Garrosa? Zaskakujące ogłoszenie Igi Świątek. "Szukam partnera"

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: Polki nadal niepokonane! Holandia rozbita

Źródło artykułu: WP SportoweFakty