Roland Garros. Hubert Hurkacz - Shintaro Mochizuki. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

Od starcia z Shintaro Mochizuki Hubert Hurkacz rozpocznie tegoroczny turniej wielkoszlemowy Roland Garros. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie.

Roland Garros. Hubert Hurkacz - Shintaro Mochizuki. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Hubert Hurkacz bardzo dobrze w sezonie 2024 spisuje się na mączce, a to dobry prognostyk przed rozpoczynającym się turniejem wielkoszlemowym Roland Garros. Ósmy zawodnik światowego rankingu ATP w pierwszej rundzie zmierzy się z Shintaro Mochizuki - graczem, który do drabinki głównej dostał się przez kwalifikacje.

- Uważam, że teraz jest zawodnikiem lepszym, bardziej świadomym i dojrzalszym. Dlatego stać go na dobry rezultat, szczególnie w okresie męskiego tenisa, w którym czołówka się wyrównała - mówił o Hurkaczu w rozmowie z WP SportoweFakty Dawid Olejniczak.

Mecz Hurkacza z Mochizuki będzie drugim spotkaniem niedzieli na korcie numer siedem. Rozpocznie się więc około godziny 12:30. Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport 1.

Hubert Hurkacz - Shintaro Mochizuki w internecie. Stream online

Mecz Hubert Hurkacz - Shintaro Mochizuki zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Hubert Hurkacz - Shintaro Mochizuki: 26.05.2024 (niedziela), godz. 12:30. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty