Dostrzegłeś ich? Przyjechali do Świątek w dniu urodzin

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / EPA/TERESA SUAREZ / Na zdjęciu: Iga Świątek
PAP/EPA / EPA/TERESA SUAREZ / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

W piątek do teamu Igi Światek dołączyły dwie osoby. Jak napisał na portalu X dziennikarz Kamil Kołsut, "będzie z kim 23. urodziny świętować".

Iga Świątek, która 31 maja obchodzi swoje 23. urodziny, sprawiła sobie najlepszy prezent, wygrywając w meczu III rundy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa 2024 z Marie Bouzkovą z Czech (6:4, 6:2 - więcej TUTAJ).

Podczas wywiadu, którego solenizantka udzielała na korcie, fani zgromadzeni na trybunach Philippe-Chatrier zaśpiewali pierwszej rakiecie świata "Happy Birthday to You". To był bardzo miły gest.

Jak poinformował na portalu X Kamil Kołsut z dziennika "Rzeczpospolita", w piątek do teamu Świątek w Paryżu dołączyły dwie osoby - ojciec i starsza siostra. Prawdopodobnie miało to związek z... urodzinami naszej gwiazdy.

"Wygrana zaserwowana na zimno. Będzie z kim 23. urodziny świętować, bo na trybunach nie tylko team, ale także tata i siostra" - napisał Kołsut na portalu społecznościowym.

Tomasz Świątek i Agata Świątek to bardzo ważne postacie w życiu tenisistki z Raszyna. - On zawsze wierzył. Wierzył, zanim ja sama uwierzyłam. Nie wiem, czy to świadczy o tym, że jest naprawdę wspaniałym ojcem, czy że jest po prostu szalony - tak mówiła o swoim ojcu w wywiadzie dla "The Player's Tribune" (więcej TUTAJ).

Zobacz: Urodzinowy koncert Igi Świątek

ZOBACZ WIDEO: Polacy nie dali szans USA w Lidze Narodów! Zobacz kulisy meczu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty