Ważne przesłanie Magdy Linette na Dzień Dziecka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Magda Linette
Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Magda Linette
zdjęcie autora artykułu

Magda Linette uwielbia dzielić się fanami w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami. Poznanianka popełniła długi wpis o Dniu Dziecka i marzeniach.

W tym artykule dowiesz się o:

Dla Magda Linette Roland Garros jeszcze się nie skończył. Polska tenisistka odpadła już co prawda z turnieju gry pojedynczej, ale w deblu z Bernardą Perą wciąż ma szansę na dobry wynik. Duet polsko-amerykański zameldował się już w II rundzie.

Sobota jest dniem wolnym dla Linette, postanowiła więc podzielić się z fanami przemyśleniem na temat 1 czerwca. Opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotki z sesji zdjęciowej w stylu retro.

"Dzień Dziecka to dzień, w który przypominam sobie, jak ważne jest, aby nie zapominać o swoich marzeniach i pasjach. Każdy z nas, niezależnie od wieku, ma w sobie dziecko, które marzy, by móc robić to, co kocha. Dzisiaj chcę z całego serca życzyć Wam, abyście zawsze mieli odwagę i determinację, by podążać za swoimi pasjami i ze swojego marzenia uczynić sposób na życie" - napisała.

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: "Nie szło tak, jak byśmy chciały". Najtrudniejszy moment w meczu z Serbią

"Cieszę się każdą chwilą, jestem wdzięczna za możliwość robienia tego, co kocham i jestem przykładem na to, że pasja może stać się sposobem na życie" - dodała tenisistka.

Zwróciła się też z życzeniami bezpośrednio do kibiców: "Pamiętajcie, że każdy dzień to nowa szansa na to, by być bliżej swoich celów. Dmucham w Wasze skrzydła. Na pewno się uda!" - podkreśliła. Wpis ten spotkał się z bardzo dobrym odbiorem.

Czytaj też:  Światowe media wymownie o tym, co zrobiła Świątek Gwiazdorzy wykorzystali przewagę. Carlos Alcaraz wygrał mecz młodych

Źródło artykułu: WP SportoweFakty