O ich związku jest głośno. A Rosjanie? Triumfują

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / annakalinskaya78/janniksin / Na zdjęciach: Anna Kalinska i Jannik Sinner
Instagram / annakalinskaya78/janniksin / Na zdjęciach: Anna Kalinska i Jannik Sinner
zdjęcie autora artykułu

Lider światowego rankingu Włoch Jannik Sinner związał się z tenisistką Anną Kalinską. Rosjanie są wniebowzięci i od razu dostrzegają korzyści. Ten związek ma przyczynić się do... popularyzacji Rosji na świecie.

W tym artykule dowiesz się o:

O tym czy Jannik Sinner i rosyjska tenisistka Anna Kalinska są parą spekulowano już od kilku miesięcy. Lider światowego rankingu bardzo ceni sobie prywatność, ale w końcu zdecydował się wyznać oficjalnie, że ta relacja to coś więcej niż przyjaźń.

- Jak wiecie, nie lubię rozmawiać o swoim życiu prywatnym. Potwierdzam jednak, że jestem z Anną Kalinską. Zachowujemy przy tym poufność. Znasz mnie, nie będę mówił nic więcej na ten temat - zdradził Włoch podczas konferencji prasowej po pierwszej rundzie Rolanda Garrosa.

Co interesujące, ich związek bardzo ucieszył Prezesa Rosyjskiej Federacji Tenisowej, który w rozmowie z Match TV nie krył swojego zadowolenia. Dlaczego? Jego zdaniem fakt, że Anna Kalinska spotyka się z czołowym tenisistą świata, zadziała na korzyść narodu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: potężna kraksa. Upadali jeden po drugim

- To, co teraz mówią o stosunkach Sinnera i Kalińskiej, to popularyzacja Rosji w świecie - uśmiechał się Szamil Tarpiszczew.

- Oczywiście to wspaniale, że tak jest. W świecie tenisa takie relacje są absolutnie normalne. Swoją drogą, bardzo podoba mi się sposób, w jaki Kalinska grała na ostatnich turniejach. Szkoda, że ​​przegrała w zaciętej walce na Rolandzie Garrosie - kontynuował szef rosyjskiego związku.

Rosjanka rywalizację w Paryżu zakończyła już w drugiej rundzie, przegrywając z Biancą Andreescu. Lepiej we French Open poradził sobie Jannik Sinner, który odpadł z rywalizacji po pasjonującej, pięciosetowej bitwie z późniejszym zwycięzcą Rolanda Garrosa - Carlosem Alcarazem.

---> Znajomy widok? Gwiazda tenisa zrobiła to co Świątek ---> Carlos Alcaraz "żyje snem". Pozbył się strachu i otrzymał wymarzoną nagrodę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty