Hubert Hurkacz rozpoczyna występy na trawie. O której godzinie mecz Polaka?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko /  Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

Hubert Hurkacz zmierzy się z Flavio Cobollim w I rundzie rozgrywanego na kortach trawiastych turnieju ATP 500 w Halle. Mecz Polaka z Włochem odbędzie się w poniedziałkowy wieczór.

W tym artykule dowiesz się o:

Po sezonie na mączce Hubert Hurkacz (ATP 8) rozpoczyna starty w okresie gry na trawie. Pierwszy występ na zielonej nawierzchni zanotuje w turnieju ATP 500 w Halle, gdzie przed dwoma sezonami zdobył tytuł.

W tegorocznej edycji Terra Wortmann Open Hurkacz został rozstawiony z numerem piątym. W I rundzie trafił na Flavio Cobollego (ATP 50), który w całej karierze rozegrał na trawie... jeden mecz. Będzie to pierwszy pojedynek pomiędzy Polakiem a Włochem.

Mecz Hurkacza z Cobollim odbędzie się w poniedziałek. Został wyznaczony na korcie centralnym jako drugi w kolejności od godz. 16:00. Rozpocznie się po zakończeniu spotkania Daniła Miedwiediewa z Nuno Borgesem.

Transmisje telewizyjne z turnieju ATP 500 w Halle w sportowych kanałach Polsatu. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi tekstową relację na żywo z pojedynku Hurkacz - Cobolli.

ZOBACZ WIDEO: Zachwyty nad urodą Joanny Jóźwik. "Moje osiągnięcia są sprawą drugorzędną?"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty