Szybka porażka w Birmingham. Kiedy kolejny mecz zagra Magdalena Fręch?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto via Getty Images / Na zdjęciu: Magdalena Fręch

Magdalena Fręch już na I rundzie zakończyła swój udział w turnieju WTA na trawiastych kortach w Birmingham. Polka musiała uznać wyższość Lucii Bronzetti. Sprawdź, kiedy wróci do gry.

Magdalena Fręch wygrała tylko 2 z 5 ostatnich meczów. W poniedziałek (17 czerwca) mierzyła się z Lucią Bronzetti w I rundzie turnieju w Birmingham.

Tylko pierwszy set poszedł po myśli polskiej tenisistki. Wygrała tę partię 6:2. W dwóch kolejnych górą okazała się Włoszka.

Polka ma czego żałować. W trzecim secie prowadziła już 40:0 przy podaniu rywalki i była o włos od przełamania i doprowadzenia do wyniku 5:5. Tak się jednak nie stało.

Do II rundy awansowała Bronzetti. Jej kolejną rywalką będzie Anastazja Potapowa lub Elina Awanesjan. Fręch natomiast pożegnała się z turniejem.

W nadchodzącym tygodniu Magdalena Fręch ma przystąpić do eliminacji turnieju w Eastbourne. Następnie weźmie udział w Wimbledonie. Przypomnijmy, że w 2023 roku odpadła już w I rundzie po porażce z późniejszą finalistką Ons Jabeur.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty