Porażka Magdy Linette. Kiedy rozegra kolejny mecz?

Getty Images / VCG/VCG via Getty Images / Na zdjęciu: Magda Linette

Magda Linette przegrała w ćwierćfinale turnieju w Wuhan z Coco Gauff i pożegnała się z dalszą rywalizacją. Sprawdź, kiedy polska tenisistka wróci do gry.

Magda Linette była jedną z rewelacji turnieju w Wuhan. 32-latka bez straty seta pokonała Ludmiłę Samsonową, Łesię Curenko oraz Darię Kasatkinę.

Dotarła aż do ćwierćfinału, w którym zmierzyła się z rozstawioną z nr 4 Coco Gauff. Początek spotkania należał do Amerykanki.

Gauff wygrała pierwszego seta 6:0. Drugi był bardziej wyrównany, ale również lepsza w nim okazała się rywalka.

Zwyciężczyni tego meczu w półfinale zmierzy się z lepszą w starciu Aryna Sabalenka - Magdalena Fręch. To spotkanie rozpocznie się około godz. 9:00 czasu polskiego.

Magda Linette już w przyszłym tygodniu rywalizować będzie w kolejnym turnieju. Tym razem będą to zawody rangi WTA 500 w chińskim Ningbo.

Przed rokiem Polka nie miała okazji tam wystąpić. W ostatniej edycji najlepsza okazała się Ons Jabeur.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty