ATP Halle: niecodzienny moment podczas meczu Francuzów. Tsonga i Paire jak piłkarze! (wideo)

W meczach pokazowych takie popisy się zdarzają, ale Jo-Wilfried Tsonga i Benoit Paire walczyli o awans do kolejnej rundy turnieju w Halle. Francuscy tenisiści rozbawili kibiców, demonstrując im piłkarskie umiejętności.

Michał Fabian
Benoit Paire podczas meczu z Jo-Wilfriedem Tsongą w Halle YouTube / ATP Tour / Na zdjęciu: Benoit Paire podczas meczu z Jo-Wilfriedem Tsongą w Halle
Jo-Wilfried Tsonga i Benoit Paire zmierzyli się w pierwszej rundzie turnieju ATP 500 w Halle. W drugim secie kibice przecierali oczy ze zdumienia. Paire zaserwował, ale wypadła mu z rąk rakieta. Tsonga przebił piłkę i na tym akcja powinna się zakończyć.

Jednak obaj Francuzi postanowili kontynuować "wymianę", popisując się umiejętnościami piłkarskimi. Publika świetnie się bawiła, a Tsonga i Paire udowodnili, że futbol nie jest im obcy.

- Francuzi są mistrzami świata. A Francuzki także zamierzają wygrać mundial - śmiał się komentator. Popisy zakończyły się po nieudanej próbie uderzenia z woleja w wykonaniu Paire'a.

Zobacz niecodzienną "wymianę" podczas turnieju w Halle:

Do II rundy awansował Tsonga, który pokonała Paire'a w dwóch setach (6:4, 7:5). W kolejnej rundzie francuski tenisista zagra z rozstawionym z nr 1 Szwajcarem Rogerem Federerem.