Wimbledon na żywo! Hurkacz, Majchrzak i Świątek zaczynają turniej. Gdzie oglądać mecze?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: kort centralny Wimbledonu
Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: kort centralny Wimbledonu
zdjęcie autora artykułu

W poniedziałek kibice obejrzą pierwsze starcia podczas rozpoczynającego się Wimbledonu. Spotkania polskich zawodników i zawodniczek kibice będą mogli śledzić śledzić na antenie Polsat Sport.

Wimbledon na żywo: Hubert Hurkacz - Dusan Lajović na żywo.

Mecz Hubert Hurkacz - Dusan Lajović rozegrany zostanie jako trzeci na korcie numer 6. Według zapowiedzi starcie Polaka z Serbem powinno się rozpocząć w okolicach godziny 15:00. Wimbledon na żywo: Iga Świątek - Viktoria Golubić na żywo. Mecz Iga Świątek - Viktoria Golubić odbędzie się na korcie numer 11. Będzie to drugi pojedynek tego dnia na tym korcie. Początek planowany jest na godzinę 14:00. Transmisja TV z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsat Sport.

Początek meczu Iga Świątek - Viktoria Golubić: 14:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV. Wimbledon na żywo: Kamil Majchrzak - Fernando Verdasco na żywo. Mecz Kamil Majchrzak - Fernando Verdasco rozegrany zostanie około godziny 16:00. Świetną informacją dla kibiców jest możliwość śledzenia tego pojedynku na żywo w telewizji! Transmisja będzie dostępna na antenie Polsat Sport.

Początek meczu Kamil Majchrzak - Fernando Verdasco: 16:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV.

Gdzie oglądać Wimbledon na żywo w internecie? Stream online. Potyczki Polaków będzie można oglądać także za pośrednictwem internetu. Platforma Ipla udostępni stream online, który będzie możliwy do odbioru zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych. Dostęp do transmisji nie jest darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu. ZOBACZ WIDEO Wielkie nadzieje przed Wimbledonem. Mariusz Fyrstenberg wierzy w Polaków [cała rozmowa]

Źródło artykułu: