Tenis. UTR Pro Match Series: Miomir Kecmanović wygrał z Tommym Paulem. Hubert Hurkacz nie zagra w finale

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Michael Reaves / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Getty Images / Michael Reaves / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

Miomir Kecmanović w trzech setach pokonał Tommy'ego Paula w ostatnim meczu fazy grupowej rozgrywanego na korcie twardym w West Palm Beach turnieju UTR Pro Match Series. I to właśnie Serb, a nie Hubert Hurkacz wystąpi w finale imprezy.

Mecz Miomira Kecmanovicia z Tommym Paulem kończył fazę grupową turnieju UTR Pro Match Series. Po dwóch kolejkach Serb miał na koncie zwycięstwa oraz porażkę i zwycięstwo dawało mu awans do finału. Amerykanin natomiast w piątek przegrał dwa spotkania i nie miał już szans na występ w meczu o tytuł.

Był to również ważny mecz dla Huberta Hurkacza. Wygrana Paula dawała Polakowi awans do finału. Ten scenariusz jednak się nie spełnił, bo Amerykanin przegrał w trzech setach.

Decydujące rozstrzygnięcia turnieju zapadną jeszcze w sobotę. W finale zmierzą się Kecmanović i Reilly Opelka. Z kolei w pojedynku o trzecie miejsce Hurkacz zagra z Paulem, którego pokonał w fazie grupowej.

UTR Pro Match Series, West Palm Beach (USA) turniej pokazowy, kort twardy sobota, 9 maja

3. kolejka fazy grupowej: Miomir Kecmanović (Serbia) - Tommy Paul (USA) 3:4(6), 4:1, 4:2