Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

US Open: Program i wyniki mężczyzn (drabinka)

Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak będą reprezentować Polskę w głównej drabince US Open 2020. Najwyżej rozstawiony w Nowym Jorku został Serb Novak Djoković, który celuje w 18. wielkoszlemowe mistrzostwo.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Hubert Hurkacz Getty Images / Matthew Stockman / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

US Open, Nowy Jork (USA)
Wielki Szlem, kort twardy, pula nagród 53,4 mln dolarów

finał:

niedziela, 13 września

Dominic Thiem (Austria, 2) - Alexander Zverev (Niemcy, 5) 2:6, 4:6, 6:4, 6:3, 7:6(6)

półfinał:

piątek, 11 września

Alexander Zverev (Niemcy, 5) - Pablo Carreno (Hiszpania, 20) 3:6, 2:6, 6:3, 6:4, 6:3
Dominic Thiem (Austria, 2) - Danił Miedwiediew (Rosja, 3) 6:2, 7:6(7), 7:6(5)

ćwierćfinał:

środa, 9 września

Danił Miedwiediew (Rosja, 3) - Andriej Rublow (Rosja, 10) 7:6(6), 6:3, 7:6(5)
Dominic Thiem (Austria, 2) - Alex de Minaur (Argentyna, 21) 6:1, 6:2, 6:4

wtorek, 8 września

Pablo Carreno (Hiszpania, 20) - Denis Shapovalov (Kanada, 12) 3:6, 7:6(5), 7:6(4), 0:6, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 5) - Borna Corić (Chorwacja, 27) 1:6, 7:6(5), 7:6(1), 6:3

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 7 września

Andriej Rublow (Rosja, 10) - Matteo Berrettini (Włochy, 6) 4:6, 6:3, 6:3, 6:3
Danił Miedwiediew (Rosja, 3) - Frances Tiafoe (USA) 6:4, 6:1, 6:0
Alex de Minaur (Argentyna, 21) - Vasek Pospisil (Kanada) 7:6(6), 6:3, 6:2
Dominic Thiem (Austria, 2) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 15) 7:6(4), 6:1, 6:1

niedziela, 6 września

Pablo Carreno (Hiszpania, 20) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:5 i dyskwalifikacja
Denis Shapovalov (Kanada, 12) - David Goffin (Belgia, 7) 6:7(0), 6:3, 6:4, 6:3
Borna Corić (Chorwacja, 27) - Jordan Thompson (Australia) 7:5, 6:1, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 5) - Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) 6:2, 6:2, 6:1

III runda (1/16 finału):

sobota, 5 września

Matteo Berrettini (Włochy, 6) - Casper Ruud (Norwegia, 30) 6:4, 6:4, 6:2
Andriej Rublow (Rosja, 10) - Salvatore Caruso (Włochy) 6:0, 6:4, 6:0
Frances Tiafoe (USA) - Marton Fucsovics (Węgry) 6:2, 6:3, 6:2
Danił Miedwiediew (Rosja, 3) - J.J. Wolf (USA, WC) 6:3, 6:3, 6:2
Vasek Pospisil (Kanada) - Roberto Bautista (Hiszpania, 8) 7:5, 2:6, 4:6, 6:3, 6:2
Alex de Minaur (Argentyna, 21) - Karen Chaczanow (Rosja, 11) 6:4, 0:6, 4:6, 6:3, 6:1
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 15) - Corentin Moutet (Francja) 6:1, 6:0, 6:4
Dominic Thiem (Austria, 2) - Marin Cilić (Chorwacja, 31) 6:2, 6:2, 3:6, 6:3

piątek, 4 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Jan-Lennard Struff (Niemcy, 28) 6:3, 6:3, 6:1
Pablo Carreno (Hiszpania, 20) - Ricardas Berankis (Litwa) 6:4, 6:3, 6:2
Denis Shapovalov (Kanada, 12) - Taylor Fritz (USA, 19) 3:6, 6:3, 4:6, 7:6(5), 6:2
David Goffin (Belgia, 7) - Filip Krajinović (Serbia, 26) 6:1, 7:6(5), 6:4
Borna Corić (Chorwacja, 27) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 4) 6:7(2), 6:4, 4:6, 7:5, 7:6(4)
Jordan Thompson (Australia) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 7:5, 6:4, 6:1
Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) - Cameron Norrie (Wielka Brytania) 7:6(2), 4:6, 6:2, 6:1
Alexander Zverev (Niemcy, 5) - Adrian Mannarino (Francja, 32) 6:7(4), 6:4, 6:2, 6:2

II runda (1/32 finału):

piątek, 4 września

Corentin Moutet (Francja) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 23) 4:6, 6:3, 7:6(5), 7:6(1)

czwartek, 3 września

Matteo Berrettini (Włochy, 6) - Ugo Humbert (Francja) 6:4, 6:4, 7:6(6)
Casper Ruud (Norwegia, 30) - Emil Ruusuvuori (Finlandia) 6:4, 6:3, 3:2 i krecz
Salvatore Caruso (Włochy) - Ernesto Escobedo (USA, Alt) 3:6, 6:4, 6:3, 6:4
Andriej Rublow (Rosja, 10) - Gregoire Barrere (Francja) 6:2, 6:4, 7:6(4)
Marton Fucsovics (Węgry) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 14) 6:7(5), 7:6(4), 3:6, 6:4, 6:1
Frances Tiafoe (USA) - John Millman (Australia) 7:6(6), 3:6, 1:6, 6:3, 6:3
J.J. Wolf (USA, WC) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:2, 6:4, 6:3
Danił Miedwiediew (Rosja, 3) - Christopher O'Connell (Australia) 6:3, 6:2, 6:4
Roberto Bautista (Hiszpania, 8) - Miomir Kecmanović (Serbia) 6:3, 3:6, 6:3, 6:4
Vasek Pospisil (Kanada) - Milos Raonić (Kanada, 25) 6:7(1), 6:3, 7:6(4), 6:3
Alex de Minaur (Argentyna, 21) - Richard Gasquet (Francja) 6:4, 6:3, 6:7(6), 7:5
Karen Chaczanow (Rosja, 11) - Andriej Kuzniecow (Rosja) 6:3, 6:4, 6:1
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 15) - Andy Murray (Wielka Brytania) 6:2, 6:3, 6:4
Marin Cilić (Chorwacja, 31) - Norbert Gombos (Słowacja) 6:3, 1:6, 7:6(2), 7:5
Dominic Thiem (Austria, 2) - Sumit Nagal (Indie) 6:3, 6:3, 6:2

środa, 2 września

Novak Djoković (Serbia, 1) - Kyle Edmund (Wielka Brytania) 6:7(5), 6:3, 6:4, 6:2
Jan-Lennard Struff (Niemcy, 28) - Michael Mmoh (USA, WC) 6:2, 6:2, 7:5
Pablo Carreno (Hiszpania, 20) - Mitchell Krueger (USA, WC) 6:1, 6:2, 6:2
Ricardas Berankis (Litwa) - Steve Johnson (USA) 7:5, 6:2, 1:6, 7:6(1)
Denis Shapovalov (Kanada, 12) - Soon Woo Kwon (Korea Południowa) 6:7(5), 6:4, 6:4, 6:2
Taylor Fritz (USA, 19) - Gilles Simon (Francja) 7:5, 6:3, 6:2
Filip Krajinović (Serbia, 26) - Marcos Giron (USA) 6:4, 6:1, 6:3
David Goffin (Belgia, 7) - Lloyd Harris (RPA) 7:6(6), 4:6, 6:1, 6:4
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 4) - Maxime Cressy (USA, WC) 7:6(2), 6:3, 6:4
Borna Corić (Chorwacja, 27) - Juan Ignacio Londero (Argentyna) 7:5, 4:6, 6:7(5), 6:2, 6:3
Jordan Thompson (Australia) - Jegor Gerasimow (Białoruś) 6:1, 6:4, 3:6, 6:3
Michaił Kukuszkin (Kazachstan) - Cristian Garin (Chile, 13) 6:2, 6:1, 3:6, 4:6, 7:5
Cameron Norrie (Wielka Brytania) - Federico Coria (Argentyna) 6:3, 6:4, 6:4
Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) - Hubert Hurkacz (Polska, 24) 6:4, 1:6, 6:2, 6:2
Adrian Mannarino (Francja, 32) - Jack Sock (USA) 7:6(5), 7:5, 6:2
Alexander Zverev (Niemcy, 5) - Brandon Nakashima (USA, WC) 7:5, 6:7(8), 6:3, 6:1

I runda:

wtorek, 1 września

Matteo Berrettini (Włochy, 6) - Go Soeda (Japonia) 7:6(5), 6:1, 6:4
Ugo Humbert (Francja) - Yuichi Sugita (Japonia) 6:3, 6:4, 6:3
Emil Ruusuvuori (Finlandia) - Aljaz Bedene (Słowenia) 6:3, 3:6, 6:1, 4:6, 6:1
Casper Ruud (Norwegia, 30) - Mackenzie McDonald (USA) 4:6, 4:6, 6:4, 6:3, 6:2
Ernesto Escobedo (USA, Alt) - Kamil Majchrzak (Polska) 7:6(3), 6:2, 6:3
Salvatore Caruso (Włochy) - James Duckworth (Australia) 4:6, 7:5, 7:5, 6:2
Gregoire Barrere (Francja) - Taro Daniel (Japonia) 6:3, 6:4, 3:6, 6:1
Andriej Rublow (Rosja, 10) - Jeremy Chardy (Francja) 6:4, 6:4, 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 14) - Tommy Paul (USA) 6:4, 6:3, 6:1
Marton Fucsovics (Węgry) - Hugo Dellien (Boliwia) 6:3, 6:3, 6:1
Frances Tiafoe (USA) - Andreas Seppi (Włochy) 4:6, 6:3, 6:4, 7:5
John Millman (Australia) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 22) 6:1, 6:4, 6:4
J.J. Wolf (USA, WC) - Guido Pella (Argentyna, 29) 6:2, 0:6, 6:3, 6:3
Roberto Carballes (Hiszpania) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 3:6, 7:6(5), 6:4, 6:3
Christopher O'Connell (Australia) - Laslo Djere (Serbia) 4:6, 6:4, 7:6(2), 6:4
Danił Miedwiediew (Rosja, 3) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:1, 6:2, 6:4

Roberto Bautista (Hiszpania, 8) - Tennys Sandgren (USA) 6:4, 6:4, 7:6(3)
Miomir Kecmanović (Serbia) - Gianluca Mager (Włochy) 6:4, 6:4, 6:7(6), 3:6, 6:2
Vasek Pospisil (Kanada) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy) 7:6(4), 7:5, 7:6(3)
Milos Raonić (Kanada, 25) - Leonardo Mayer (Argentyna) 6:3, 6:2, 6:3
Alex de Minaur (Argentyna, 21) - Andrej Martin (Słowacja) 6:4, 6:3, 7:5
Richard Gasquet (Francja) - Ivo Karlović (Chorwacja) 7:6(0), 7:6(4), 6:1
Andriej Kuzniecow (Rosja) - Sam Querrey (USA) 6:4, 7:6(6), 6:2
Karen Chaczanow (Rosja, 11) - Jannik Sinner (Włochy) 3:6, 6:7(7), 6:2, 6:0, 7:6(4)
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 15) - Thiago Monteiro (Brazylia) 6:3, 6:7(7), 7:6(6), 7:6(6)
Andy Murray (Wielka Brytania) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 4:6, 4:6, 7:6(5), 7:6(4), 6:4
Corentin Moutet (Francja) - Jiri Vesely (Czechy) 6:4, 6:4, 7:5
Daniel Evans (Wielka Brytania, 23) - Thiago Seyboth Wild (Brazylia) 6:2, 6:1, 7:6(5)
Marin Cilić (Chorwacja, 31) - Denis Kudla (USA) 6:7(3), 3:6, 7:5, 7:5, 6:3
Norbert Gombos (Słowacja) - Radu Albot (Mołdawia) 6:4, 6:1, 6:4
Sumit Nagal (Indie) - Bradley Klahn (USA) 6:1, 6:3, 3:6, 6:1
Dominic Thiem (Austria, 2) - Jaume Munar (Hiszpania) 7:6(6), 6:3 i krecz

poniedziałek, 31 sierpnia

Novak Djoković (Serbia, 1) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina) 6:1, 6:4, 6:1
Kyle Edmund (Wielka Brytania) - Aleksander Bublik (Kazachstan) 2:6, 7:5, 7:5, 6:0
Michael Mmoh (USA, WC) - Joao Sousa (Portugalia) 6:2, 7:5, 2:6, 6:1
Jan-Lennard Struff (Niemcy, 28) - Pedro Martinez (Hiszpania) 6:0, 7:5, 6:4
Pablo Carreno (Hiszpania, 20) - Yasutaka Uchiyama (Japonia) 4:6, 6:3, 1:6, 6:3, 6:3
Mitchell Krueger (USA, WC) - Pedro Sousa (Portugalia) 3:6, 6:2, 7:5, 6:3
Ricardas Berankis (Litwa) - Federico Gaio (Włochy) 7:6(3), 4:6, 6:4, 6:4
Steve Johnson (USA) - John Isner (USA, 16) 6:7(5), 6:3, 6:7(5), 6:3, 7:6(3)
Denis Shapovalov (Kanada, 12) - Sebastian Korda (USA, WC) 6:4, 4:6, 6:3, 6:2
Soon Woo Kwon (Korea Południowa) - Thai-Son Kwiatkowski (USA, WC) 3:6, 7:6(4), 6:1, 6:2
Gilles Simon (Francja) - Mohamed Safwat (Egipt) 6:1, 6:4, 6:4
Taylor Fritz (USA, 19) - Dominik Koepfer (Niemcy) 6:7(7), 6:3, 6:2, 6:4
Filip Krajinović (Serbia, 26) - Mikael Ymer (Szwecja) 6:2, 7:6(3), 6:3
Marcos Giron (USA) - Marc Polmans (Australia) 6:4, 6:7(5), 3:6, 6:4, 6:2
Lloyd Harris (RPA) - Marco Cecchinato (Włochy) 6:4, 7:5, 6:2
David Goffin (Belgia, 7) - Reilly Opelka (USA) 7:6(2), 3:6, 6:1, 6:4

Stefanos Tsitsipas (Grecja, 4) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:2, 6:1, 6:1
Maxime Cressy (USA, WC) - Jozef Kovalik (Słowacja) 6:1, 2:6, 6:4, 6:4
Juan Ignacio Londero (Argentyna) - Jewgienij Donskoj (Rosja) 6:3, 6:3, 7:5
Borna Corić (Chorwacja, 27) - Pablo Andujar (Hiszpania) 7:5, 6:3, 6:1
Jegor Gerasimow (Białoruś) - Dusan Lajović (Serbia, 18) 6:1, 4:6, 6:4, 6:4
Jordan Thompson (Australia) - Stefano Travaglia (Włochy) 6:3, 6:4, 4:6, 6:2
Michaił Kukuszkin (Kazachstan) - Attila Balazs (Węgry) 6:4, 7:5, 6:4
Cristian Garin (Chile, 13) - Ulises Blanch (USA, WC) 4:6, 5:7, 6:4, 6:4, 6:2
Cameron Norrie (Wielka Brytania) - Diego Schwartzman (Argentyna, 9) 3:6, 4:6, 6:2, 6:1, 7:5
Federico Coria (Argentyna) - Jason Jung (Tajwan) 2:6, 4:6, 6:4, 6:1, 2:0 i krecz
Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) - Dennis Novak (Austria) 3:6, 6:4, 6:3, 1:6, 6:0
Hubert Hurkacz (Polska, 24) - Peter Gojowczyk (Niemcy) 6:3, 6:4, 6:4
Adrian Mannarino (Francja, 32) - Lorenzo Sonego (Włochy) 6:1, 6:4, 2:6, 6:3
Jack Sock (USA) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 3:6, 6:4, 6:2, 4:6, 7:6(2)
Brandon Nakashima (USA, WC) - Paolo Lorenzi (Włochy) 6:3, 6:2, 7:6(3)
Alexander Zverev (Niemcy, 5) - Kevin Anderson (RPA) 7:6(2), 5:7, 6:3, 7:5

Drabinka turnieju mężczyzn US Open 2020

Czytaj także:
Wiktoria Azarenka mistrzynią Western & Southern Open
Novak Djoković wywalczył 80. tytuł w tourze

ZOBACZ WIDEO: Lotos PZT Polish Tour. Paula Kania-Choduń: Tenis w końcu sprawia mi przyjemność

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0):
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×