O której godzinie mecz Dimitrow - Hurkacz? (transmisja)

W pojedynku, którego stawką będzie półfinał ATP Masters 1000 w Indian Wells, Hubert Hurkacz zagra z Grigorem Dimitrowem. Mecz Polaka w czwartek w godzinach wieczornych czasu środkowoeuropejskiego.

Piotr Bobakowski
Hubert Hurkacz Materiały prasowe / LOTOS PZT Polish Tour / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz imponuje formą w Indian Wells. Polski tenisista w trzech meczach nie stracił seta, eliminując kolejno: Alexeia Popyrina (6:1, 7:5), Francesa Tiafoe'a (6:3, 6:2) i Asłana Karacewa (6:1, 6:3).

W czwartek w ćwierćfinale turnieju ATP Masters 1000 z pulą nagród 8,359 mln dolarów 24-letni "Hubi" zmierzy się ze starszym od siebie o sześć lat Grigorem Dimitrowem z Bułgarii. Będzie to ich pierwsza konfrontacja na korcie.

Dimitrow w IV rundzie w Indian Wells sprawił niespodziankę, wygrywając w trzech setach z Rosjaninem Daniłem Miedwiediewem. Bułgar przegrywał już 4:6, 1:4, ale zdołał odwrócić losy meczu (więcej TUTAJ).

Mecz Dimitrow - Hurkacz zaplanowano w czwartek ok. godziny 21:30 (czasu środkowoeuropejskiego) na arenie Stadium 1. Spotkanie Polaka z Bułgarem poprzedzi starcie Brytyjczyka Camerona Norrie'ego z Argentyńczykiem Diego Schwartzmanem.

Transmisja telewizyjna będzie dostępna w Polsacie Sport (mecze ćwierćfinałowe od godz. 20:00). Relacja tekstowa "live" w WP SportoweFakty.