W piątek zagrają Iga Świątek i Kamil Majchrzak. Znamy godziny meczów (transmisja)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / swiatekiga / Na zdjęciu: Iga Świątek
Facebook / swiatekiga / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

W piątek dwoje kolejnych reprezentantów Polski rozpocznie rywalizację w turnieju w Indian Wells. Iga Świątek rozegra mecz II rundy z Anheliną Kalininą, a Kamil Majchrzak w I rundzie zmierzy się z Aljazem Bedene.

Iga Świątek w turnieju w Indian Wells została rozstawiona z numerem trzecim i dzięki temu w I rundzie miała wolny los. Rywalizację rozpocznie w piątek od meczu z Anheliną Kalininą (WTA 50). Będzie to jej pierwsze spotkanie z Ukrainką.

Mecz Świątek z Kalininą został wyznaczony jako pierwszy w kolejności na Stadium 2. Początek o godz. 20:00 czasu polskiego.

Transmisje telewizyjne z kobiecego turnieju w Indian Wells na sportowych antenach Canal+. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi tekstową relację na żywo z pojedynku Świątek - Kalinina.

W piątkową noc wystąpi również Kamil Majchrzak. Piotrkowianin w I rundzie zmierzy się ze Słoweńcem Aljazem Bedene (ATP 133), z którym przegrał przed czterema laty w Pucharze Davisa.

Mecz Majchrzaka z Bedene odbędzie się na Stadium 7. Został zaplanowany jako piąty od godz. 20:00 naszego czasu.

Transmisje telewizyjne z męskiego turnieju w Indian Wells na sportowych kanałach Polsatu. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi tekstową relację na żywo z pojedynku Majchrzaka z Bedene.

Zmiana na parę godzin przed meczem. Nowa rywalka zaskoczyła Magdę Linette

ZOBACZ WIDEO: Krychowiak zrobił to jako jedyny. "Pokazał, że ma jaja"

Źródło artykułu: