ATP Rzym. Hubert Hurkacz - David Goffin. Kiedy mecz? O której? Gdzie oglądać w telewizji i internecie?

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
PAP/EPA / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

Hubert Hurkacz - David Goffin to starcie 1. rundy ATP w Rzymie. Mecz zaplanowano na wtorek, 10 maja, ok. godz. 14:00. Transmisję telewizyjną z tego spotkania zapewni Polsat Sport. Starcie Hurkacz - Goffin można oglądać online.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

ATP Rzym. Hubert Hurkacz - David Gofiin [LIVE]. Kim jest rywal Huberta Hurkacza?[/b]

Wydaje się, że los nie oszczędzał Huberta Hurkacza podczas losowania 1. rundy ATP Rzym. Polak trafił na Belga - Davida Goffina. Ten w swojej karierze najwyżej był notowany na 7. miejscu rankingu ATP i 6-krotnie wygrywał zawody głównego cyklu. Ostatnie lata to był zjazd jego formy, jednak teraz wraca do dobrej dyspozycji. Obecnie jest na 48. miejscu w rankingu, ale warto zwrócić uwagę, że w tym roku wygrał już jedną imprezę rozgrywaną na mączce, a były to zawody ATP Marrakesz (więcej na ten temat TUTAJ).

ATP Rzym NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz Hubert Hurkacz - David Goffin w telewizji? (transmisja TV)

Pojedynek pierwszej rundy ATP Rzym pomiędzy Hubert Hurkacz - David Goffin zostanie rozegrany we wtorek, 10 maja. Starcie to zaplanowano jako trzecie z kolei na korcie Piterangeli. Polak z Belgiem pojawią się na nim ok. godziny 14:00. Transmisję telewizyjną z tego pojedynku przeprowadzi kanał Polsat Sport.

Stream online ATP Rzym. Gdzie w internecie oglądać mecz Hubert Hurkacz - David Goffin?

Polsko-belgijskie starcie w 1. rundzie ATP Rzym będzie można oglądać również w internecie. Mecz Hubert Hurkacz - David Goffin jako stream online zostanie udostępniony przez platformę Polsat Box Go. Dzięki temu mecz Huberta Hurkacza będzie dostępny online na komputerach, telefonach oraz pozostałych urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE Hubert Hurkacz - David Goffin na WP SportoweFakty.

Początek meczu Hubert Hurkacz - David Goffin: ok. 14:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Polsat Box Go. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Zobacz także: Wielkie komplementy dla Huberta Hurkacza Zobacz także: Rosjanin oburzony wykluczeniem z Wimbledonu

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Świątek bije rekordy popularności. Szok!

Źródło artykułu: