WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
TVP S.A.

Komentarze (21):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • basher 0
  Kolego, wiesz co to jest obsesja?
  ort222 Widzisz tylko to co schlebia twojej małej narodowej próżności, bo chcesz sobie przywłaszczać cudzą własność, cudze sukcesy, widzisz tylko same polskie zdzbła, i to w dużej części oparte na kłamstwach, na miłych złudzeniach, a niemieckiej belki już nie dostrzegasz, że gra tylko i wyłącznie dla Niemiec, pod Niemiecką nazwą GER, flagą itd. itp., że wszystko co osiąga zawdzięcza Niemcom ( tam się urodziła, wychowała, wyszkoliła, korzysta z niemieckiej myśli szkoleniowej), że wszystko co osiąga należy wyłącznie do Niemiec, że sama wszędzie na świecie za Niemkę się podaje, tego już nie widzisz :). I nie widzisz, że tym złodziejstwem i żebractwem szkodzisz polskiemu sportowi.Każdy ma swój historię, pewnie dużo bardziej złożoną niż ty ją sobie wg. własnego widzimisię preparujesz, tak jak Ci wygodnie, wg. własnych tez, ale dla całego świata liczą się tylko oficjalne fakty, a nie prywatne zmyślone jak się chce historie.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • ort222 2
  Widzisz tylko to co schlebia twojej małej narodowej próżności, bo chcesz sobie przywłaszczać cudzą własność, cudze sukcesy, widzisz tylko same polskie zdzbła, i to w dużej części oparte na kłamstwach, na miłych złudzeniach, a niemieckiej belki już nie dostrzegasz, że gra tylko i wyłącznie dla Niemiec, pod Niemiecką nazwą GER, flagą itd. itp., że wszystko co osiąga zawdzięcza Niemcom ( tam się urodziła, wychowała, wyszkoliła, korzysta z niemieckiej myśli szkoleniowej), że wszystko co osiąga należy wyłącznie do Niemiec, że sama wszędzie na świecie za Niemkę się podaje, tego już nie widzisz :). I nie widzisz, że tym złodziejstwem i żebractwem szkodzisz polskiemu sportowi.

  Każdy ma swój historię, pewnie dużo bardziej złożoną niż ty ją sobie wg. własnego widzimisię preparujesz, tak jak Ci wygodnie, wg. własnych tez, ale dla całego świata liczą się tylko oficjalne fakty, a nie prywatne zmyślone jak się chce historie.

  JS2015 o wyrocznio...ty nad poziomy wzlatuj...:) dla info......dzidziusiu ort222:). Każdy ma swoją historie i faktycznie czasy jak ludzie zmienni są.... Teraz mamy UE i swobodę.. wyboru miejsca do życia. Fakt urodzenia w danym kraju nie decyduje o przynależności narodowej, tym bardziej wyłącznej. Namnożyło się dzieci urodzonych w różnych krajach(z polskich rodziców), posiadających więcej niż jeden paszport Ania Kerber, Karolina Wożniacka, Sabina Lisicka .....itd należą do nich.Jedni czują bliższy związek inni z czasem mniejszy. W praktyce wykorzystuje się ten paszport z posiadanych... który w danej sytuacji życiowej jest przydatny. Odstępstwa od normy też sa.Radwańscy wrócili z Niemiec. Dla nikogo myślącego nie jest tajemnicą, że z kraju wyjeżdza się najczęściej, zeby lepiej zyć i mieć większe możliwości dla własnego rozwoju. Ania Kerber urodziła się w Bremie ale ma polskie korzenie.polskich rodziców idziadków. Była Mistrzynią Polski do lat 14 jak i Niemiec do lat 18 a to, że każdy chce się rozwijać to rzecz naturalna więc w końcu wybrała... tam gdzie miała lepsze warunki..... Teraz z całą rodziną miejscem zamieszkania i zameldowania jest Polska:)
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • ort222 2
  Polska to biedny w sukcesy kraj, zwłaszcza w takich elitarnych drogich sportach jak tenis, nie ma jeszcze w swej historii nawet jednego singlowego szlema i dlatego w Polsce złodziejaszków i żebraczków żerujących na sukcesach obcych krajów, na ich pracy, jest bardzo wielu, ale to niestety nie jest powód do radości, czy dumy, tylko wstydu. Polacy niewiele wprawdzie osiągają, ale strasznie sobie schlebiają przypisując sobie cudzą własność, cudze dokonania, ale na szczęście tylko we własnym żebraczym mniemaniu, bo dla całego świata jest to wyłączna własność krajów pod których nazwą jest osiągana. Polacy nie mają nawet na tyle honoru, odwagi żeby kraść i żebrać z otwartą przyłbicą, pewnie boją się totalnego ośmieszenia i np. wybierać obcych sportowców w plebiscytach na sportowców Polski, poświęcać obcym sportowcom zawsze tyle samo - albo więcej miejsca w sportowej prasie jak polskim reprezentantom itd. itp. tylko kradną i żebrzą wprawdzie głośno ale półgębkiem w sposób troszkę zakamuflowany, stale piernicząc o korzonkach, pochodzeniu paszportach, językach itd. itp.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (21)
Pokaż więcej komentarzy (21)
Pokaż więcej komentarzy (21)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×