Pokazano medal Polki! Po chwili nastąpiło coś nieoczekiwanego

Marta Walczykiewicz zajęła czwarte miejsce w finale kajakarskiego K1 na 200 metrów podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Przez chwilę jednak cieszyliśmy się z brązowego medalu.

PS
Marta Walczykiewicz po finale igrzysk olimpijskich Materiały prasowe / twitter.com/Eurosport_PL / Marta Walczykiewicz po finale igrzysk olimpijskich
Nie udało się. Marta Walczykiewicz zakończyła olimpijskie zmagania w kajakarskim K1 na 200 metrów na czwartym miejscu - tuż za podium. Do brązowego medalu straciła dokładnie 0,269 sekundy.

Przez chwilę jednak cieszyliśmy się z brązowego medalu. Zawodniczki niemal równo wpadły na metę, a o wynikach decydowały ułamki sekund. Choć komentujący tę rywalizację w Telewizji Polskiej Dariusz Szpakowski słusznie zauważył, że Walczykiewicz zakończyła walkę poza podium, dosłownie chwilę później na ekranach pojawiła się grafika informująca o tym, że Polka zdobyła brąz.

Zapanowała euforia, ale tylko na moment. Okazało się, że realizator transmisji wprowadził kibiców w błąd. Faktyczną zdobywczynią brązowego medalu została Emma Aastrand Jorgensen.