Musisz to zobaczyć! Reakcja Czarneckiego na rekord świata to hit internetu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eurosport / Na zdjęciu: Ryszard Czarnecki cieszy się z rekordu świata Polki
Twitter / Eurosport / Na zdjęciu: Ryszard Czarnecki cieszy się z rekordu świata Polki
zdjęcie autora artykułu

Aleksandra Mirosław ustanowiła nowy rekord świata we wspinaczce sportowej. Rywalizację z udziałem Polki na żywo śledził Ryszard Czarnecki, polityk i członek PKOl. Zobacz, jak zareagował na sukces Polki.

W kapitalnym stylu Aleksandra Mirosław rozpoczęła rywalizację w finale wspinaczki sportowej. Reprezentantka Polski w swojej koronnej konkurencji - sprincie - ustanowiła nowy rekord świata wynikiem 6,84 s.

Okazuje się, że jej poczynania z bliska obserwował polityk Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki. Kamery telewizyjne uchwyciły moment, jak świętuje wynik uzyskany przez Polkę.

Jego reakcja z miejsca stała się hitem internetu. Czarnecki, w maseczce i z flagą w rękach, podskakiwał i był niezwykle szczęśliwy z rezultatu Polki.

Jak informował nasz dziennikarz, Szymon Jadczak, Ryszard Czarnecki przebywa w Tokio od niedzieli (1 sierpnia). Polityk przekazał, że jest tam przedstawicielem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Nie odpowiedział jednak na pytanie, jaki jest jego zakres obowiązków w trakcie igrzysk (więcej TUTAJ).

Po pierwszej konkurencji finałowej Aleksandra Mirosław zajmowała pierwsze miejsce w klasyfikacji. Na godz. 11:30 czasu polskiego zaplanowano bouldering, a o 14:10 uczestniczki przystąpią do kombinacji.

Świętowanie Ryszarda Czarneckiego zobaczyć można między 20 a 30 sekundą:

Czytaj także:Jesteśmy prawdziwą potęgą! Polacy przeszli do historiiNieprawdopodobne! Zobacz niesamowity rekord świata w wykonaniu Polki [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Patryk Dobek zachwycił lekkoatletyczny świat. "Już po pierwszym okrążeniu krzyczałam, że to będzie medal olimpijski"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (16)
avatar
wojciech126
8.08.2021
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Szkoda słów. To jest zaśmiecanie polskiego sportu odpadami typu, jak to coś powyżej.  
avatar
steffen
7.08.2021
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Zwykły człowiek po takich machlojkach dawno by siedział, a bezczelny Richard wozi gruby tylek po świecie na nasz koszt.  Żenada...  
avatar
Gekon
7.08.2021
Zgłoś do moderacji
4
0
Odpowiedz
Czy kilometrówkę już rozliczył? Złodziej rodem z PiS. Kradnie nienależne mu pieniądze. Ktoś coś na temat zwrotu tychże środków? Cisza? Zamieciono już pod dywan?  
avatar
Jurek Ogórek
6.08.2021
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Niech tego faceta Kaczyński schowa tak jak kiedyś schował niejakiego Piętę! Przed wyborami władz związku piłki siatkowej wykluczyć tego "kabrioleta" z grona kandydatów ( nawet na szat Czytaj całość
avatar
papandeo
6.08.2021
Zgłoś do moderacji
5
1
Odpowiedz
Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.