Tokio 2020. Kolejny medal dla Polski! Zobacz, co przespałeś

W nocy polskiego czasu nasze kajakarki w składzie Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka i Helena Wiśniewska wywalczyły brązowy medal w konkurencji K4 500 metrów. Ponadto rozegrano m.in. także finał mężczyzn w koszykówce.

Dawid Franek
Dawid Franek

Trzynasty medal dla Polski

Podczas finałowego wyścigu K4 500 metrów padał mocny deszcz. Wszystkie osady miały zatem utrudnione zadanie. Od samego początku tempo narzuciły Węgierki, ale Polki również płynęły wspaniale. Ostatecznie na mecie polska osada w składzie Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka i Helena Wiśniewska zameldowała się na trzeciej pozycji.

Dla Polski był to trzynasty medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Karolina Naja z kolei ma już na swoim koncie trzy krążki olimpijskie wywalczone w stolicy Japonii.

Czytaj więcej: Mamy kolejny medal w Tokio!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Polub SportoweFakty na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • miku69 Zgłoś komentarz
  Gdzie jesteś panie Person który tak krytykowałeś ten rząd że daje pieniądze na F1 zamiast na olimpijczyków. Jaki to słaby występ na igrzyskach. Niestety panie partyjny dziennikarzu na
  Czytaj całość
  złość mamy więcej medali od igrzysk w Atenach , Pekinie, Londynie, Rio de Janeiro.
  • borowy Zgłoś komentarz
   Kto przespał ten przespał :p Ja byłem wśród oglądających na żywo i ściskających kciuki za Polki :) Brawo multimedalistka Karolina! brawo Anna, Justyna i Helena!!!