Na premierę filmu przyszła z dziewczyną. Nie szczędziły sobie czułości

Na pokazie filmu "Diuma: część druga" obecnych było wiele gwiazd. Jedną z nich była medalistka olimpijska Katarzyna Zillmann, której towarzyszyła życiowa partnerka, Julia Walczak.

ŁW
Julia Walczak i Katarzyna Zillmann Newspix / MICHAL PIESCIUK/NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Julia Walczak i Katarzyna Zillmann
"Diuna: część druga" to film w reżyserii Denisa Villeneuve'a, który jest adaptacją prozy Franka Herberta. Film właśnie wszedł na ekrany polskich kin, a w premierowym pokazie udział wzięło wiele gwiazd, które nie odmówiły sobie pozowania na ściankach.

Jedną z nich była Katarzyna Zillmann, wicemistrzyni olimpijska w wioślarstwie z Tokio. Towarzyszyła jej życiowa partnerka, Julia Walczak. Przed obiektywami fotoreporterów para nie szczędziła sobie czułości.

Obie panie świetnie się bawiły. Podczas pozowania do zdjęć, nie wypuszczały się z objęć. Były też pocałunki, przytulania. Widać, że uczucie między nimi kwitnie.

Wioślarka i kajakarka zaczęły spotykać się kilka miesięcy przed rozgrywanymi w 2021 roku igrzyskami olimpijskimi w Tokio. Zillmann właśnie jej zadedykowała olimpijski srebrny medal, który wywalczyła w czwórce wraz z Martą Wieliczko, Agnieszką Kobus-Zawojską i Marią Sajdak.

Nie był to jednak oficjalny coming out wioślarki, bo ta wcześniej nie ukrywała, że spotykała się z kobietami. Jednak dedykacja medalu ukochanej wywołała wiele emocji wśród fanów.

Na zdjęciu: Julia Walczak i Katarzyna Zillmann (fot. MICHAL PIESCIUK/NEWSPIX.PL) Na zdjęciu: Julia Walczak i Katarzyna Zillmann (fot. MICHAL PIESCIUK/NEWSPIX.PL)
Czytaj także: Mamy prawo marzyć o następcy Kubicy w F1. Skąd ta zmiana? Rozwiodła się. Nie miała oporów, by mówić o kulisach
ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×