Grand Prix Czech. Gdzie oglądać 3. rundę SGP w telewizji i internecie? Czy będzie ogólnodostępna transmisja?

3. runda Speedway Grand Prix Czech w Prawdze odbędzie się w sobotę, 28 maja, o godzinie 19:00. Transmisja z tych zawodów będzie dostępna wyłącznie online poprzez platformę Player.pl na kanale Eurosport Extra.

Artur Babicz
Artur Babicz
Paweł Przedpełski WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Paweł Przedpełski
Speedway Grand Prix. Gdzie oglądać 3. rundę SGP w Pradze na żywo? Czy będzie w telewizji LIVE? W sobotę, 28 maja, o godzinie 19:00 fani speedwaya będą mieli okazję śledzić 3. rundę Speedway Grand Prix Czech w Pradze. Niestety kibice mogą mieć nieco obaw, ponieważ lider polskiej kadry - Bartosz Zmarzlik - miewa problemy na tym obiekcie (więcej TUTAJ). Niemniej, od lat do stolicy Czech zjeżdża się ogrom polskich kibiców, którzy liczą na usłyszenie Mazura Dąbrowskiego.

W odróżnieniu do poprzednich lat, cały cykl Speedway Grand Prix 2022 nie będzie dostępny w standardowej telewizji (wyjątkiem są polskie rundy, które będą pokazywane przez TTV). Będzie go można oglądać jedynie poprzez platformę Player.pl.

3. runda SGP Czech w internecie. Gdzie znaleźć stream online z Speedway Grand Prix?

Tegoroczny cykl SGP w całości będzie dostępny tylko online. Transmisja zostanie przeprowadzona przez kanał Eurosport Extra, który jest dostępny wyłącznie na platformie Player. Jest ona dostępna zarówno na komputerach, w telewizorach typu SMART, konsolach czy jako aplikacja na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE z Grand Prix Czech w Pradze na WP SportoweFakty.

Początek 3. rundy Speedway Grand Prix Czech w Pradze: 19:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Eurosport Extra w Player.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Zobacz także: Znamy daty wszystkich finałów IMP
Zobacz także: Niemiecki klub znów bez transmisji

ZOBACZ WIDEO Bartosz Smektała o swoich występach: "Szału nie ma"


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×