Żużel. Występ zawodników Lokomotivu bez zarzutu. W Polonii druga linia i juniorzy nie istnieli [NOTY]

W zespole Optibet Lokomotivu Daugavpils nie było słabych punktów, każdy zawodnik pojechał na swoim poziomie. Honoru gości w przegranym 31:59 spotkaniu bronili jedynie Artur Mroczka i Matic Ivacic.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
zawodnicy Lokomotivu WP SportoweFakty / Romulad Rubenis / Na zdjęciu: zawodnicy Lokomotivu
Noty dla zawodników Optibet Lokomotivu Daugavpils:

Jewgienij Kostygow 5. Przebudził się wychowanek Lokomotivu po słabych występach. W całym spotkaniu stracił jedynie dwa punkty.

Victor Palovaara 5+. Drugi z rzędu fantastyczny występ objawienia Bauhaus-Ligan. To była świetna decyzja klubu z Łotwy, aby ściągnąć go do swojego zespołu. W całym spotkaniu oglądał plecy rywala tylko raz.

Kjastas Puodżuks 5. Zbliżony występ do Kostygowa. Dwukrotnie musiał uznać wyższość liderów gości, ale trzy razy pewnie zwyciężył.

ZOBACZ WIDEO: #dziejewsporcie: tak wyglądają wakacje reprezentanta Polski

Daniił Kołodinski 5. Nie był w stanie znaleźć sposobu na Ivacicia, który pokonał go trzy razy. Z innymi rywalami nie miał jednak większych problemów.

Adam Ellis 4. Najsłabsze seniorskie ogniwo gospodarzy. W całym spotkaniu wygrał tylko jeden wyścig, a wcześniej to on był liderem swojej drużyny.

Ernest Matjuszonok 5-. Po jego myśli nie wyszedł mu tylko jeden bieg. W innych był niepokonany, dzięki czemu otrzymał nawet szanse w wyścigu nominowanym, którą wykorzystał.

Ricards Ansviesulis 2. Pokonał jedynie juniora, który niedawno dopiero zdał licencję. Na pewno nie takich występów od tego zawodnika oczekują włodarze klubu.

Noty dla zawodników Budmax-Stal Polonii Piła:

Artur Mroczka 4-. Dobre biegi przeplatał słabymi, a cały jest występ był mimo wszystko dosyć przeciętny. Jednak biorąc pod uwagę resztę zespołu, to akurat on był w stanie powalczyć z rywalami.

Lars Skupień 1+. Pokonał dwukrotnie gorszego z juniorów gospodarzy. W tym spotkaniu nie był w stanie nawiązać walki z seniorami.

Marcin Jędrzejewski 1. Podobny występ do Skupienia, jednak w całym meczu pokonał młodzieżowca Optibet Lokomotivu tylko raz. Biorąc pod uwagę jego poprzednie występy, na pewno spodziewane się po nim dużo więcej.

Tomasz Orwat 1. Nie objechał żadnego rywala. Lepsi od niego byli nawet juniorzy przeciwnej drużyny. Fatalny występ wychowanka Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

Matic Ivacic 4. Zdarzyło mu się kilka wpadek, ale zanotował trzy zwycięstwa indywidualne. Razem z Mroczką robił co mógł, aby uchronić swoją drużynę przed blamażem.

Kacper Makowski bez oceny. W pierwszym wyścigu zanotował upadek, po którym został odwieziony do szpitala.

Marcin Ogrodnik 1. Niedawno zdał licencję i był to jego debiut. Nie można było oczekiwać cudów, a on sam nie nawiązał walki z rywalami.

SKALA OCEN:
6 - fenomenalnie
5 - bardzo dobrze
4 - dobrze
3 - przeciętnie
2 - słabo
1 - bardzo słabo

Przeczytaj także:
Przyjemski i Michaiłow nadrobili słabsze występy liderów. Kurtz zawiódł w najważniejszym momencie

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×