Żużel. Stanisław Chomski w piątek nie poprowadzi Moje Bermudy Stali Gorzów
W piątek 8 lipca odbędzie się zaległy mecz 11. kolejki PGE Ekstraligi, w którym Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Drużyny gospodarzy w tym meczu nie poprowadzi trener Stanisław Chomski.
Wojciech Ogonowski
Początek piątkowego spotkania zaplanowano na godz. 20:30. Przypomnijmy, że mecz pierwotnie miał się odbyć w zeszły weekend, ale na przeszkodzie stanęła pogoda.
Zdecydowanym faworytem tego starcia będzie Stal, która w pierwszym meczu zwyciężyła w Grudziądzu 51:39. Gorzowianie w przypadku zwycięstwa awansują w tabeli z czwartej pozycji na drugą.
Zobacz także:
- Quiz. Sprawdź swoją wiedzę o żużlu!
- Udowodnił, że to nie był "złoty silnik". W eWinner 1. Lidze rodzi się bestia
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (13)
-
INS Zgłoś komentarz
@zgryźliwy: mnie też nie będzie -
zgryźliwy Zgłoś komentarz
Oho, kolejny przejaw tego, że Stal się rozlatuje. Grzyb siedzi, dyrektor klubu wyleciał, Stasia nie będzie na meczu. Ta ostatnia informacja szczególnie mnie zdołowała. -
yes Zgłoś komentarz
Osobny artykuł o nieobecności Stasia na meczu. Zdarza się to nie tylko jemu... -
t częstochowa-Darcy Ward 43 Zgłoś komentarz
Uuuuuuuu, ciekawe czy i tak już mocno bordowy nosek Stanley’a jeszcze bardziej dojrzeje od zimnych zakąsek ?:). -
tomas68 Zgłoś komentarz
Żadna to strata. -
Andy1954 Zgłoś komentarz
A stoper ze sobą na ślub zabierze? -
mrfreeze Zgłoś komentarz
Stanley na pewno będzie cały czas studiować program zawodów. -
ŻużelSrużel Zgłoś komentarz
To GKM bez Kasprzaka, ciekawe czy można zastosować ZZ :) -
Tomek z Bamy Zgłoś komentarz
KK i Kryjom dostali zaproszenia? ;) -
mglexar Zgłoś komentarz
Pani Julio życzę dużo szczęścia!! -
Nick Login Zgłoś komentarz
Julka się hajta? Kto będzie sery po kasprzoku zbierał?