Żużel. Trener ROW-u chciał się podać do dymisji! To usłyszał od Krzysztofa Mrozka

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Antoni Skupień
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Antoni Skupień
zdjęcie autora artykułu

Tylko dwa punkty wywalczył ROW Rybnik w pierwszych pięciu spotkaniach 1. Ligi Żużlowej. Efekt jest taki, że Antoni Skupień udał się ostatnio do Krzysztofa Mrozka z myślą zmian w sztabie szkoleniowym.

ROW Rybnik bardzo długo, bo do 12 maja czekał na pierwsze w tym sezonie punkty. Wówczas to ekipa z Górnego Śląska pokonała Zdunek Wybrzeże Gdańsk, choć goście osłabieni brakiem Michaela Jepsena Jensena bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę.

Cztery pozostałe spotkania kończyły się porażkami ROW-u, choć podkreślić trzeba, że na wielkopolskich torach - w Ostrowie i w Poznaniu niewiele zabrakło, by Rekiny wróciły z tarczą.

- Początek sezonu był dla nas trudny, bo kalendarz nam się tak ułożył, że były ciężkie wyjazdy na początek i do mocnych drużyn. Myślę, że teraz będzie już coraz lepiej - przyznał Antoni Skupień w rozmowie z WP SportoweFakty.

Za ambitną postawę punktów nie dają. Efekt jest taki, że w tej chwili rybniczanie zamykają ligową tabelę. W Rybniku zastanawiają się, co zrobić, by było lepiej. Niespodziewanie jednym z pomysłów trenera było... podanie się do dymisji.

ZOBACZ WIDEO: Ci zawodnicy Unii Leszno jadą poniżej oczekiwań. Menedżer mówi o presji

- Wie pan... Szczegółów nie mogę ujawniać - powiedział z lekkim uśmiechem Skupień.

Jak na to zareagował prezes klubu, Krzysztof Mrozek? - Prezes zapytał, czy chcę uciec z okrętu. Odpowiedziałem mu, że nie, ale jakieś zmiany trzeba zrobić, jeśli się tyle spotkań przegrało. Krzysztof Mrozek powiedział kategoryczne "nie" - dodał nasz rozmówca.

Choć rybniczanie zamykają obecnie ligową tabelę, to z dużymi nadziejami patrzą w przyszłość i na swoją pozycję na koniec rundy zasadniczej. - Myślę, że w play-offach będziemy. Mogę zadeklarować, że o ten cel na pewno będziemy walczyć - zakończył Skupień.

Czytaj także: To on może zastąpić Kuberę. Motor znalazł go w internecie Klub zbankrutował, a zawodnicy zostali bez pieniędzy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy efekt nowej miotły przyniósłby oczekiwane skutki w ROW-ie?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (14)
avatar
Brylantynka
21.05.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Oczywiste, że Mrozek nie chce odejścia trenera. Nie sądzę, żeby inny trener dawał robić z siebie pośmiewisko. Już ostatnio na Canal komentatorzy podsumowali, kto wybiera składy... Szkoda mi St Czytaj całość
avatar
KibicR0W
21.05.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Znam Antka od wielu wielu lat można powiedzieć od szkolnych tak jak Egona zawsze byli ok kumplami , jak i żużlowcami . Wierzę że gdyby Antek miał swobodę samodzielnie podejmowania decyzji co do Czytaj całość
avatar
weise
21.05.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Panie Mrozek , swoje już pan zrobiłeś dla Rybnickiego żużla ale pora na zmiany obecnie z pańską osobą trzeba myśleć o 2 lidze a kibice by chcieli w nie dalekiej przyszłości oglądać na Gliwickie Czytaj całość
avatar
Kazimierz Klimek
20.05.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Rybnik nie spadnie  z druzynami z Wielkopolski bilans bedzie miec pozytywny  mozna mu dopisac 6 punktow  
avatar
Don Ezop Fan
20.05.2023
Zgłoś do moderacji
1
3
Odpowiedz
Niech Mrozek bierze Czekanskiego!!!