Woffinden zostaje w Vargarnie

Tai Woffinden to kolejny żużlowiec, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z Vargrarną Norrkoeping. Młody Brytyjczyk będzie startował w barwach "Wilków" przez kolejne dwa lata.

Dawid Cysarz

W tegorocznym sezonie Tai Woffinden był podstawowym jeźdźcem klubu z Norrkoeping. Vargarna niespodziewanie wywalczyła srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Szwecji. W zespole "Wilków" kolejny rok spędzą również Scott Nicholls i Adrian Miedziński.

Sezon 2009 był niezwykle udany dla Woffindena. Oprócz drugiego miejsca w Szwecji, Brytyjczyk razem z Wolverhampton Wolves zdobył złoty medal rozgrywek Elite League, a z Włókniarzem Częstochowa stanął na najniższym stopniu podium Drużynowych Mistrzostw Polski. 19-letni żużlowiec jest jednym z kandydatów do otrzymania stałej dzikiej karty, uprawniającej do startu w przyszłorocznym cyklu Grand Prix.