Minister Sasin pogratulował Zmarzlikowi. I wtedy jeden z kibiców napisał to

Minister Jacek Sasin docenił sukces Bartosza Zmarzlika. Polityk złożył gratulacje mistrzowi świata na platformie X, ale z pewnością nie spodziewał się takiego komentarza jednego z fanów.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Bartosz Zmarzlik/Jacek Sasin PAP / Tytus Żmijewski/Mikołaj Kuras / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik/Jacek Sasin
Bartosz Zmarzlik po raz czwarty w karierze został mistrzem świata! Polski żużlowiec w decydującym wyścigu sobotniego GP Polski w Toruniu pokonał Fredrika Lindgrena (więcej TUTAJ).

- Dobry wieczór Toruń. Zawsze, gdy tu przyjeżdżam na jakiekolwiek zawody… takich wspomnień nie mam prawie znikąd. Już dzisiaj mówię - walczymy dalej! - mówił triumfator do fanów na Motoarenie.

Sukces 28-letniego Zmarzlika nie mógł przejść niezauważonym w świecie polskiej polityki (gratulacje od premiera Morawieckiego - TUTAJ).

"Bartosz Zmarzlik po raz czwarty najlepszym żużlowcem na świecie! Gratulacje!" - napisał na X (dawniej Twitter) Jacek Sasin, minister aktywów państwowych.

Polityk Prawa i Solidarności zapewne nie sądził, że jego wpis spotka się z ripostą internautów. "Dobrze że mu benzyny nie zabrakło" - podkreślił użytkownik X Robert Gryl (patrz skan poniżej).

twitter.com/SasinJacek twitter.com/SasinJacek
Uszczypliwy komentarz miał związek z sytuacją na stacjach Orlenu. Media w piątek (29.09) donosiły, że w wielu polskich miastach na dystrybutorach na stacjach pojawiły się komunikaty o "awarii".

Były miejsca, gdzie nie można było kupić diesla, benzyny 95 czy 98. Orlen w komunikacie zapewniał jednak, że firma dysponuje odpowiednią ilością paliw, by zaspokoić potrzeby wszystkich swoich klientów.

Zobacz:
Zareagował sam premier. W sieci głośno o sukcesie Zmarzlika

ZOBACZ WIDEO: Czy kluby płacą zawodnikom? Krzysztof Cegielski zabrał głos


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×