Żużel. Patryk Dudek z kolejnym kontraktem. Ta liga zastąpi mu starty w Grand Prix

Patryk Dudek w sezonie 2024 będzie ponownie występował w szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Zawodnik zdecydował się na powrót do ligi, którą odpuścił, by skupić się m.in. na Grand Prix.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Patryk Dudek WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Patryk Dudek
Patryk Dudek w kręgu zainteresowań Kumla Indianerna był już przed rokiem, ale wówczas podziękował klubowi za zainteresowanie i odmówił, bo chciał się skupić na startach w PGE Ekstralidze oraz Speedway Grand Prix.

Teraz, kiedy zielonogórzaninowi odpadły starty w mistrzostwach świata, to ten postanowił wrócić do Bauhaus-Ligan.

- Patryk był zainteresowany naszym klubem, jak i my jego startami. Kilka dni przed zakończeniem Grand Prix wymieniliśmy się wiadomościami, a później po jednym telefonie byliśmy już dogadani i umowa została podpisana. Naprawdę nie możemy się doczekać współpracy z Patrykiem! - powiedział Peter Johansson, menadżer Kumla Indianerny, którego cytują klubowe media.

Wcześniej umowy z Kumla Indianerną podpisali: Krzysztof Buczkowski, Mathias Pollestad i Szymon Woźniak.

Czytaj także:
Wpadł przez metaamfetaminę. Przez własną głupotę przedłużyli mu karę
[urlz=/zuzel/1085727/zuzel-robert-lambert-musi-zmienic-klub-powodem-ciecia-wydatkow-na-kontrakty]Robert Lambert musi zmienić klub. Powodem cięcia wydatków na kontrakty

[/urlz]ZOBACZ WIDEO: Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Gośćmi: Zmarzlik, Sadowski i Dryła[urlz=/zuzel/1085727/zuzel-robert-lambert-musi-zmienic-klub-powodem-ciecia-wydatkow-na-kontrakty]
[/urlz]

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Patryk Dudek podjął dobrą decyzję?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×