Żużel. H. Skrzydlewska Orzeł z pierwszym zawodnikiem na kolejny sezon

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź w środę rozpoczął odkrywanie kart, jakimi Maciej Jąder będzie dysponował w przyszłym sezonie. Pierwszym asem został Tomasz Gapiński, który był kapitanem drużyny w minionym sezonie.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Tomasz Gapiński WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Tomasz Gapiński
Od jakiegoś czasu Tomasz Gapiński był jednym z wielu zawodników przy którym można było postawić znak zapytania w kontekście przynależności klubowej na sezon 2024. Sam żużlowiec przyznał, że miał zapytanie m.in. z Enea Polonii Piła, ale wierzył, że uda mu się dojść do porozumienia z H.Skrzydlewska Orłem Łódź.

Jak informowały WP SportoweFakty, rozmowy 41-latka z obecnym klubem w ostatnich dniach mocno przyspieszyły, a efektem jest porozumienie na kolejny rok.

W minionym sezonie dwie poważne kontuzje Gapińskiego sprawiły, że wystartował on w zaledwie siedmiu meczach ligowych. Zdobył w nich 38 punktów i 8 bonusów. To pierwszy oficjalnie ogłoszony senior przez łódzki klub.

Wcześniej klub przekazał informację, że trenerem został Maciej Jąder. Z informacji WP SportoweFakty wynika, że oprócz Gapińskiego w zespole z Łodzi będą się ścigać również: Ben Basso, Oliver Berntzon, Daniel Kaczmarek oraz Oskar Polis. Niewykluczone, że wróci również Luke Becker.

Przeczytaj także:
- Symboliczna chwila w Apatorze. Uczeń zastąpi mistrza
- Mają bardzo egzotyczne korzenie. Mogą stanowić duet w polskiej lidze

ZOBACZ WIDEO: Metamorfoza Martina Vaculika. Zawodnik zdradził, co było kluczowym elementem


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Tomasz Gapiński osiągnie w przyszłym roku lepszą średnią niż 1,500?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×