Żużel. Stal Gorzów potwierdziła wypożyczenie zawodnika. "To dobry krok"

Wiktor Jasiński w sezonie 2024 będzie ścigał się w 1. Lidze Żużlowej. Nowym klubem 24-latka zostanie Arged Malesa Ostrów, co w piątkowy poranek potwierdził macierzysty zespół zawodnika.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Wiktor Jasiński (w kasku niebieskim) WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Wiktor Jasiński (w kasku niebieskim)
Arged Malesa Ostrów przechodzi kadrową rewolucję. W zespole Mariusza Staszewskiego pojawi się w przyszłym roku wiele nowych twarzy, a jedną z nich będzie Wiktor Jasiński.

O wypożyczeniu zawodnika z ebut.pl Stali Gorzów do 1. Ligi Żużlowej WP SportoweFakty informowały jako pierwsze. W piątek gorzowianie potwierdzili zmianę przynależności klubowej swojego wychowanka, wyprzedzając tym samym oficjalnym komunikatem ostrowską TŻ Ostrovię.

- Jesteśmy przekonani, że jest to dobry krok, który pozytywnie wpłynie na rozwój Jego żużlowej kariery. Regularne starty to w tej chwili priorytet dla Wiktora. Wierzę, że wróci do nas mocniejszy. To bardzo utalentowany i bardzo perspektywiczny żużlowiec - powiedział prezes gorzowskiej Stali Waldemar Sadowski, którego cytują klubowe media.

W Arged Malesie Ostrów w sezonie 2024 będą również występować: Tobiasz Musielak, Frederik Jakobsen, Chris Holder, Gleb Czugunow oraz Sebastian Szostak i Jakub Krawczyk.

Czytaj także: 1. 14-latek dopuszczony do rywalizacji z dorosłymi zawodnikami 2. Druga liga świata straci największe gwiazdy? "Kryzys jest głęboki" ZOBACZ WIDEO: Bartosz Zmarzlik zdradził, co go napędza. "Wtedy czuję się wolnym człowiekiem"


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Wiktor Jasiński będzie najlepszym zawodnikiem U24 w 1. Lidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×