Żużel. Kolejne nazwiska w kadrze H. Skrzydlewska Orła. Odegrają ważną rolę

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Aleksander Grygolec (w zółtym)
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Aleksander Grygolec (w zółtym)
zdjęcie autora artykułu

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź z każdym dniem odsłania kolejne nazwiska zawodników, którzy powalczą w biało-niebieskich barwach w sezonie 2024. W niedzielny poranek potwierdzono dwóch młodzieżowców.

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź jest w trakcie kadrowych rewolucji, bo z tegorocznej kadry został tylko jeden senior, a w zespole pojawi się pięciu nowych zawodników. Nazwisko jednego z nich już potwierdzono, a jest nim Benjamin Basso.

Zmiany dotknęły także formację młodzieżową łodzian. Mateusz Dul zakończył starty w gronie młodzieżowców i zarazem pożegnał się z klubem. Tym samym rolę lidera do 21. roku życia przejął Aleksander Grygolec.

Dla Grygolca będzie to ważny sezon. W tym minionym zawodził on w 1. Lidze Żużlowej, w której osiągnął średnią 0,79, a w przyszłym po raz ostatni pojedzie w kategorii U21. To może być dla niego kluczowy rok w kontekście przyszłości.

ZOBACZ WIDEO: Czy Janusz Kołodziej marnuje się w Fogo Unii Leszno?

W H. Skrzydlewska Orle zostaje również Jakub Kiciński. Zawodnik ten w maju uzyskał certyfikat żużlowy i zbierał pierwsze szlify w rozgrywkach do 21. roku życia.

Juniorzy będą odgrywać ważną rolę w łódzkim zespole. Jednak jeśli klub chce, by byli oni cennym wsparciem dla seniorów, to trzeba będzie pomyśleć nad wzmocnieniem przed sezonem.

Czytaj także: 1. Dwóch żużlowców zdyskwalifikowanych! W ich organizmie wykryto kokainę 2. Przed nimi duże zmiany i nowy etap w karierze. Wśród nich polski wicemistrz świata

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Aleksander Grygolec osiągnie średnią minimum 1,200?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)