Żużel. Michael Jepsen Jensen ma nowy zespół w lidze polskiej!

W przyszłym roku w 1. Lidze Żużlowej nie zabraknie nazwisk, które w przeszłości ścigały się w Grand Prix. Do licznego grona dołącza Michael Jepsen Jensen, który związał się z InvestHousePlus PSŻ-em Poznań.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Michael Jepsen Jensen WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Michael Jepsen Jensen
Michael Jepsen Jensen nie ma za sobą udanego sezonu. Duńczyk zaliczył jeden z największych spadków średniej biegowej w całej 1. Lidze Żużlowej (więcej TUTAJ) i efektem słabych wyników był brak ofert na kolejny sezon.

Były mistrz świata juniorów - w drużynie oraz indywidualnie długo pozostawał w czołówce najlepszych nazwisk, którym groziło bezrobocie. Jednak ostatecznie 31-latek pojedzie w naszym kraju i to nadal na zapleczu PGE Ekstraligi.

W poniedziałek został ogłoszony zawodnikiem InvestHousePlus PSŻ-u Poznań.

Prezentacja nowego nabytku odbyła się w formie materiału filmowego, na którym prezes klubu Jakub Kozaczyk w rozmowie z trenerem Adamem Skórnickim przyznał, że przydałoby im się jeszcze jedno ogniwo, które byłoby doświadczone, waleczne, ale i nie za stare.

- To tak nie działa, to nie takie proste, że od razu przyjdzie nam tu jakiś Duńczyk i to jeszcze z Grand Prix - odpowiedział szkoleniowiec, który ostatecznie będzie miał do swojej dyspozycji dwóch reprezentantów kraju Hamleta - Michaela Jepsena Jensena oraz Matiasa Nielsena.

Czytaj także:
1. Pochodząca z Rosji gwiazda ligi polskiej mówi o przemianie w życiu. Wpływ na to miała wojna w Ukrainie
2. Mocno skomplikowali sytuację klubów i zawodników. Wystarczyło... jedno zdanie

ZOBACZ WIDEO: Czy Janusz Kołodziej marnuje się w Fogo Unii Leszno?


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Michael Jepsen Jensen osiągnie średnią 2,0?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×