Żużel. Orzeł pochwalił się kolejnym zawodnikiem. To były stały uczestnik cyklu GP

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Oliver Berntzon na prowadzeniu
WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Oliver Berntzon na prowadzeniu
zdjęcie autora artykułu

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź kontynuuje przedstawianie kadry drużyny na przyszłoroczne rozgrywki 1. Ligi Żużlowej. We wtorek klub poinformował o angażu Olivera Berntzona, ostatnio związanego z Arged Malesą Ostrów.

Ten transfer nie jest żadnym zaskoczeniem. WP SportoweFakty już 21 września informowały, że jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego, to właśnie tę drużynę reprezentant Szwecji będzie reprezentował w 2024 roku.

Oliver Berntzon przez ostatnie trzy sezony związany był z klubem z Ostrowa. W tym roku stały uczestnik cyklu Grand Prix 2021 osiągnął średnią bieg. 1,821, co było 23. wynikiem na zapleczu PGE Ekstraligi.

Szwed jest szóstym seniorem w kadrze H.Skrzydlewska Orła. Wcześniej klub z Łodzi informował już o zakontraktowaniu Tomasza Gapińskiego, Daniela Kaczmarka, Oskara Polisa, Benjamina Basso (U24) i Drew Kempa (U24). Ponadto umowy z klubem posiadają juniorzy Aleksander Grygolec i Jakub Kiciński.

Nowym zawodnikiem Orła ma zostać także Luke Becker, który ostatni sezon spędził w Enea Falubazie. Amerykanin ścigał się już w drużynie z Łodzi w latach 2021-2022.

Zobacz także:Złoty sezon Zmarzlika. Wszystkich zwycięstw pozbawił go JanowskiKrakowiak przeżył trudne chwile. "Potrzebowałem więcej wsparcia, a zostałem po prostu wylany z roboty"

ZOBACZ WIDEO: Czy Janusz Kołodziej marnuje się w Fogo Unii Leszno?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)